В магазині Вдала пряжа є в наявності більше 30 різних видів різнокольорової пряжі Кауні 8/1. Очі розбігаються від вибору кольорів. Іноді здається що пасма однакові, але підписані по-різному. Як розібратися, як визначитися з вибором пряжі Кауні 8/1?
Спробую допомогти. Погрупую всі наявні в моєму магазині види Кауні по кольорах, які переважають.
Почну з червоного. Він найпопулярніший, тому ця група буде найбільшою.
- Червоний (Red) містить переходи 3-х кольорів: червоного, кирпичного і сливового;
- Червоний ІІ (Red ІІ) складений з трьох кольорів: рожевий переходить у червоний, червоний переходить у кирпичний;
- Чорно-червоний (Black-Red) як і в назві червоний переходить у чорний, на межі ці два кольори плавно змішуються.
- В Сіро-червоному (Grey-Red) послідовність наступна: світло-сірий переходить у чорний, чорний переходить і червоний. На межі плавно змішуються кольори, тому здається що є додатково і сірі, і темно-сірі, і кирпичні кольори.
- Рожевий (Pink) змішано два кольори: рожевий і білий. На переходах у білий плавно додається рожевий.
- Рожево-бежевий (Pink-Beige): плавно рожевий переходить у білий, а білий у бежевий, приємні переходи гарно скомпонованих кольорів.
- Фуксія (Fuxia) містить три кольори: фуксія, кирпичний, фіолетовий.
- Рожева ліла (Pink Lila) серед набору кольорів найяскравіший рожевий, потім він «розбавляється» білим, далі уже у білий вводиться фіолетовий, поступово збільшуючи його концентрацію. Але чистого фіолетового все ж немає, тому і пасмо вийшло досить пастельним.
- Коричнево-рожевий (BrownPink) має три основні кольори: світло-рожевий, рудий і коричневий. Кольори гармонійно підібрані, тому переходи між ними слабко-виражені.
- Вогонь (Flame) – це яскраві кольори червоного, жовтого і помаранчевого.
Зліва направо: червоний, червоний ІІ, коричнево-рожевий, сіро-червоний, чорно-червоний, фуксія, рожева ліла, рожево-бежевий, рожевий, вогонь.
Перейду на зелені відтінки. На фабриці Кауні їх також люблять – це колір рослинності і якщо додати квіткових тонів, то отримаємо весняний, літній чи осінній квітник.
- Зелений (Green) почне лінійку як весна. Містить два основні кольори: у світло-зелений поступово додається зелений. Переходи між кольорами повільні.
- Приходить травень, розпускаються квіти і з’являється Карнавал (Carnaval). Його склад – 4 кольори: зелений, фіолетовий, червоний, помаранчевий. Між ними немає плавних переходів.
- Як цвіте бузок? Так само як Бузковий (Lilas) Кауні. Три світлі кольори (зелений, блакитний і бузковий) не мають плавних переходів.
- Літо дарує насичені кольори дозрілих овочів і фруктів та незів’ялого листя. Африка (Africa) також має 4 кольори: зелений, петроль, бузковий, фіолетовий. Переходи плавні.
- Гарні лавандові поля можна створити, вибравши Лаванду (Lavanda), 3 кольори (зелений, блакитний і фіолетовий мають плавні переходи.
- Вересень –це пора всіх кольорів Веселки (Raindow). Різкі переходи 7 кольорів: фіолетовий, синій, блакитний, зелений, жовтий, помаранчевий, червоний створять справжню веселку.
- Зібрано врожай, залишилися тільки жовто-зелені кольори, як і у Зелено-Жовтої Кауні (Green Yellow). Колір жовтий плавно переходить у зелений через світло-зелений.
- Нарешті справжня Осінь (Fall), до зелено-жовтого кауні додано ще два тони коричневого кольору. Тобто Осінь має 5 кольорів: жовтий, світло-зелений, зелений, коричневий, рудий.
Зліва направо: бузковий, лаванда, Африка, зелений, зелено-жовтий, веселка, карнавал, осінь.
Холодні сині кольори художники Кауні розбавили світлими тонами, або теплими бузковими чи жовто-коричневими відтінками, щоб Вам було тепло огортатися у палантини зимовою порою.
- В Синьому (Blue) синя пряжа постійно «розводиться» білою до повного переходу у білий колір. Переходи плавні.
- Синій ІІ (Blue ІІ) складений з трьох кольорів: чорний, синій, блакитний.
- Блакитна річка (Blue River) має тусклі сині відтінки від темно синього до світло-синього.
- Вода (Aqua) має різкі переходи трьох кольорів: аква, блакитний і колір зеленого пляшкового скла.
Від синіх перейдемо до бузково-фіолетових
- Томас (Thomas) – гарно обіграний контраст насиченого фіолетового і бежевого кольорів. Перехід між ними склали білувато-сірий і бузковий кольори.
- Темна ліла (Black Lila) – квітка темної ночі, переважають темні кольори: фіолетовий і чорний. І як місячний промінь цю темінь розбавляють сірі кольори від темного до сірого.
- Синя лілія (Blue Lila) – основний тон полотна буде фіолетово-чорним і гарним оздобленням слугуватимуть полоси насиченого синього кольору.
Зліва направо: синій, синій ІІ, блакитна річка, вода, синя лілія, томас, темна лілія.
Наступною буде помаранчева лінійка Кауні. Це:
- Ржавий (Rusty) – дуже популярний колір, один з останніх новинок від Кауні. Кольори коричневий, світло-коричневий, жовтий, помаранчевий і яскраво рудий.
- Сіро-помаранчевий (Grey-Orange) на відміну від Ржавого не має насиченого рудого, натомість у ньому є сірий. Тобто кольори сіро-помаранчевого наступні: коричневий, сірий, жовтий, помаранчевий.
- Пісок (Sand) спокійне пасмо з переходом жовтого у світло-сірі кольори.
- Коричнево-синій (Brown-blue) на коричнево-жовтому полотні додано приємних блакитних ділянок.
На останок два кольори: чорно-білий (Black-White) – чорний переходить у білий через сірий і Овечка (Lamb) коричневий переходить у білий через сірий.
Зліва направо: ржава, сіро-помаранчева, коричнево-синя, пісок, чорно-біла, овечка.
Купити Кауні в Україні сьогодні можливо. Кожного року колекція різнокольорової Кауні поповнюється новими моделями, і кожного разу я буду додавати нові кольори у свою розповідь. Вибирати є з чого. Кожна замовниця знайде собі колір до смаку і «до обличчя».