0

Шкали, лінійки для в'язання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Щільність в'язання, а також кількість петель в одному вертикальному або горизонтальному ряду має важливе значення при створенні виробу за індивідуальними мірками клієнта. Якість роботи в'язальниці багато в чому залежить від складу обраних ниток, правильно підібраних для роботи спиць або гачків, а також інших виробів для рукоділля.

В'язальні лінійки: види, відмінності, особливості

Для того, щоб без складних вимірювань, розрахунків та пошуку таблиць відшукати найбільш відповідний варіант, потрібно скористатися спеціальною лінійкою з отворами. Таке пристосування нерідко називають калібрувальною шкалою, основним призначенням якого є швидкий і точний вимір діаметра спиць.

Популярні у в'язальниць недорогі пристосування для в'язання, що значно полегшують процес виготовлення в'язаних речей, відрізняє простота використання. Для того, щоб швидко визначити розмір інструменту і переконатися в тому, що він підійде для роботи обраною ниткою, достатньо лише просунути спицю в отвір, а потім прочитати значення, вказане на шкалі поряд з ним.

Замір з метою визначення розмірності гачка також можна виконати без складних розрахунків та таблиць за допомогою калібрувальної лінійки. Згідно з відгуками в'язальниць, пристосування дозволяє заощадити досить багато часу, що йде на підбір інструментів. Згідно з загальновідомими правилами, робочий номер гачка визначається товщиною його головки, яку за допомогою спеціального пристрою можна виміряти буквально за кілька секунд.

Сучасні лінійки для майстринь, які можна купити за вигідною ціною в магазині, виготовляють з пластмаси (як і голки для зшивання деталей). Вибір матеріалу гарантує довговічність виробів. Поряд із цим, практичний та дешевий матеріал дозволяє виробникам створити пристосування:

  • різної форми;
  • кольору;
  • розміру;
  • формату;
  •  дизайну.

Завдяки цьому кожна майстриня легко підбере корисний та недорогий інструмент у свою особисту колекцію. Крім функції виміру розмірності спиць та гачків, на універсальних лінійках є класична мірна шкала, використовувати яку також можна при шитті або вишиванні.

Зручний варіант є виріб з отвором у вигляді квадрата 10*10 см, за допомогою якого легко дізнатися щільність в'язання зразка та розрахувати кількість петель для майбутнього виробу.

Де в'язальницям можна дешево замовити спеціальні лінійки

Купити за вигідною ціною та замовити доставку з Черкас в будь-яку точку України шкалу чи універсальну лінійку для визначення розміру інструментів для в'язання від торгових марок Індії, США чи Японії українські майстрині завжди можуть у каталозі інтернет-магазину «Вдала пряжа».

Отримати консультацію щодо вибору лінійки для вимірювання гачків та спиць, умов доставки або докладних характеристик обраного пристрою можна в телефонному режимі, вказаному на сайті інтернет-магазину «Вдала пряжа». Прийнятна вартість, широкий асортимент, відмінна якість та можливість відправлення замовлення поштовим оператором з Черкас по Україні робить співпрацю взаємовигідною.

Вгору