0

Інструменти для в'язання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У категорії Інструменти представлені всі аксесуари для в'язання, які так необхідні кожній в'язальниці.

Коли Ви вже вмієте в'язати і маєте пару спиць або гачків, а також Ви розумієте, що в'язання - це заняття не тільки для бабусь, ось тоді починаєте поглядати, а що ще потрібно придбати для зручності роботи. А дрібниць для в'язання пропонується багато.

Зроблю короткий перелік аксесуарів для в'язання.

1. Першочергово - це спиці: прямі, носочні і кругові (кругові на лісці (кабелі) і зйомні (змінні)). Матеріалом для спиць служить сталь, алюміній, дерево, карбон. Для гладкої поверхні спиці нікелюються, покривають латунню, лаком. Поперечний переріз спиць може бути круговим і квадратним. Чому такий великий вибір? Щоб дати можливість в'язальниці вибрати для себе найкращий варіант. Кожен з нас має свою техніку в'язання. Звичайно, можна і потрібно читати відгуки колег про ті чи інші спиці, але все-таки, кому що подобається - це індивідуально.

2. У гачках головне якісно зроблені головка і борідка, і зручна ручка. Саме ці частини визначають зручність роботи і відрізняють ціни у різних виробників. Для вибору «свого» гачка рекомендую спробувати гачки різних виробників і різної цінової категорії.

3. Набори спиць і гачків - дуже зручний аксесуар. Рекомендую купувати після того, як знайдете свого виробника інструменту.

4. Органайзери просто необхідні, якщо кількість Ваших інструментів перевалило за 10. Це не тільки зручне сховище всього добра. Як же приємно взяти в руки гарний органайзер, розгорнути його і дістати необхідний інструмент!

5. Маркерами відзначають рапорт узору, деталі вироби. Маркери можна як купити в інтернет-магазині, так і зробити своїми руками. Поле для творчості ще те!

6. Рамки, вимірювачі діаметру спиць також необхідні, якщо Ви вже зібрали цілу колекцію спиць. Навіть якщо на спицях або кабелі вказано номер, то з часом він стирається.

7. Лічильники рядів використовують для зручності роботи. Зрозумієте тільки після того, як почнете використовувати.

8. Наконечники застосовують для тимчасового блокування петель, в основному для прямих і змінних спиць.

Перелічила тільки головні аксесуари для в'язання. Їх число з кожним роком зростає, змінюється дизайн, матеріали. Залишається головне правило - все для зручності, щоб хобі-в'язання могло Вас радувати.

Купити кращі інструменти та аксесуари для в'язання можна в інтернет-магазині Вдала пряжа. Завжди в наявності на складі!

Вгору