0

Спиці для в'язання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як вибрати спиці?

Якщо Ви шукайте спиці, то перевірте себе по двох пунктах:

1. Якщо у Вас вже є спиці певного виробника, і вони по якихось причинах Вас не задовольняють, то міняйте виробника.

2. Якщо ж навпаки, у Вас вже є спиці, які Ви не випускаєте з рук, не міняйте марку, вибирайте з лінійки цього виробника.

Якщо Ви просто хочете спробувати щось інше, то дивіться п. 1.

Інше питання: вибирати спиці прямі або кругові? Якщо кругові, то стандартні або зйомні?

Все залежить від регулярності в'язання. Якщо Ви в'яжете по нужді, щоб заощадити сімейний бюджет, тоді рекомендую вибрати певний «улюблений» номер кругових спиць, наприклад, 5 і довжину ліски 80 см. Всю пряжу і вироби підбирайте під цей номер. Все це реально зробити, і в цьому випадку можна навіть купити Addi. Якщо Ви в'яжете небагато і це Ваше хобі, на яке Ви згодні витрачати гроші, тоді підбирайте спиці під обрану пряжу. У цьому випадку можете експериментувати з різними виробниками. Таким чином, у Вас з часом збереться колекція спиць і свої улюблені марки. Якщо ж Ви в'яжете багато, тоді повинні бути зйомні спиці. Вони економлять не тільки гроші на покупку різних номерів з різними довжинами лісок, але дуже зручні в роботі. Зручність визначається тим, що завжди можна, використовуючи заглушки, відкласти деталі на час і, використовуючи ті ж спиці, але інші ліски, почати новий проект, або почати нову деталь.

Прямі спиці в даний час втрачають популярність і хороші тільки на початковому етапі навчання. Також вони підійдуть тим в'язальниця, які не люблять супергладкіх поверхонь. Як правило, прямі спиці роблять спеціальним негладким покриттям.

Для в'язання шкарпеток і рукавичок за класикою використовують спеціальні шкарпеткові спиці. Але навіть вони вже поступаються місцем круговим спиць з довжиною лісок 120-150 см, або спеціальним спицям з дуже короткими лісками.

На що потрібно ще звернути увагу при виборі спиць?

На покриття. Спиці повинні бути гладкими, полірованими, без «зазюбрин», особливо місця переходу спиці-ліска.

Матеріали, використовувані при виготовленні спиць, можна розділити на металеві та дерев'яні. Що вибрати - виключно справа смаку і гаманця. Якщо зовсім коротко, то різниця між ними в тому, що металеві практичні, але стукають, дерев'яні специфічні, але не стукають.

Великий вибір тільки якісних спиць представлений в інтернет-магазині Вдала пряжа!

Вгору