0

Спиці для в'язання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Останні тижні моди показують, що в'язані вироби, як і раніше, актуальні. Сьогодні їх можна зустріти у колекціях модних брендів, де ціни нерідко сильно завищені. Не дивно, що багато хто хоче навчитися в'язати спицями. В'язання дозволяє одягатися недорого, але згідно з актуальними трендами, а заразом отримувати емоційну розрядку. Замовити все необхідне для улюбленого хобі можна в інтернет-магазині «Вдала Пряжа». Ми пропонуємо спиці, гачки та інші в'язальні інструменти, які можна купити з кур'єрською доставкою в Черкаси або інше місто України.

купити в язальні спиці

Види в'язальних спиць

У стандартний комплект для в'язання входить пара тонких та гострих стрижнів з одним або двома робочими кінцями. У першому випадку на протилежному кінці розміщується обмежувач, який не дає пряжі злітати. Інструменти, у яких обидва кінці загострені, зазвичай входять у набір для в'язання шкарпеток і панчіх.

Друга популярна група — кругові спиці. Вони складаються з двох загострених стрижнів, з'єднаних волосінню, тросиком або трубкою. З їх допомогою вироби в'яжуть по колу, наприклад, основну частину светра, сукні або шапки, а також горловини та рукави. Довжину сполучного тросика можна вибирати, виходячи з діаметра виробу.

Третя група — допоміжні спиці. Згідно з відгуками, за їх допомогою частіше в'яжуть перехрещені візерунки, на кшталт кіс. На допоміжні інструменти можна скинути зайві петлі, а потім повернути їх назад, щоб вийшов орнамент на хрест. Їхня особливість полягає в незвичайній формі: приблизно одна третина інструменту вигнута. Це і не дає петлям зісковзувати.

Підбираємо спиці за призначенням, розміром і матеріалом

При виробництві в'язальних інструментів часто використовують нержавіючу сталь. Вироби з нержавійки коштують недорого, не ламаються і не гнуться, але при цьому через вагу можуть обтяжувати в'язання. Вони проходять спеціальну обробку, яка покращує ковзання нитки.

Крім інструментів з нержавійки, можна вибрати:

  • міцні та легкі алюмінієві вироби, які схильні до окислення та фарбування бавовняної, вовняної або мохерової пряжі;
  • вироби з дерева, що відрізняються екологічністю та міцністю;
  • бамбукові вироби, привабливі своєю вартістю, гіпоалергенністю та легкістю;
  • пластмасові вироби, які дешево коштують, але швидко гнуться та ламаються.

Швидкість та комфорт під час в'язання залежать від того, наскільки правильно спиці підібрані до пряжі. Якщо вони будуть товщими за нитки, полотно виходитиме нечітким і пухким, якщо тоншими — тугим і щільним. Зазвичай, виробники вказують на упаковці, з якими інструментами краще поєднувати пряжу. Спиці маркуються цифрами від 1,5 до 15. Вироби №1,5 підходять для пряжі 800 м/100 г, №15 — 50 м/100 г і більше.

Виходячи з призначення, спиці бувають прямими, круговими, допоміжними та панчішними. Останні являють собою набір з п'яти стрижнів, за допомогою яких в'яжуть шкарпетки або панчохи.

Відмінності в'язальних спиць

В'язання як хобі й майстерність було винайдено сотні років тому, але його основою досі служать одні й самі інструменти. Змінюється лише їх розмір, форма та матеріали. Спочатку майстрині використовували прямі дерев'яні спиці, які через грубу обробку рвали нитку або не давали їй плавно переміщатися по стрижню. Сучасні інструменти піддаються шліфуванню, поліруванню та фарбуванню, що забезпечує плавне ковзання та приємні тактильні відчуття.

Сьогодні виробники пропонують великий вибір спиць, з яких можна зв'язати практично будь-який виріб. Бажаєте прикрасити спальню цікавим килимом? Замовте товсті та довгі дерев'яні спиці. Хочете взимку тримати ноги у теплі? Зв'яжіть шкарпетки за допомогою панчішних спиць. Сподобався светр в останній колекції улюбленого бренду? Використовуйте кругові спиці, бавовняну або вовняну пряжу, щоб відтворити візерунок.

Навчившись розбиратися в матеріалах, формі, розмірах та призначенні інструментів, можна легко зібрати набір для в'язання потрібної речі.

Як вибрати в'язальні спиці

При виборі інструментів насамперед відштовхуються від речі, яку потрібно зв'язати. Наприклад, для в'язання светра потрібні кругові спиці різного діаметра. Якщо він буде оздоблений візерунками у вигляді кіс, знадобляться допоміжні інструменти. Шарф або плед можна зв'язати прямими спицями, шкарпетки та панчохи — панчішними.

Другий параметр вибору інструментів — матеріал пряжі. Вироби з вовняної або акрилової пряжі можна в'язати металевими спицями, які забезпечують плавне ковзання нитки. Якщо використовується шовк чи віскоза, краще замовити інструменти з дерева чи бамбука. Вони не дуже ковзають, тому з ними складно втратити петлі. Крім того, з їхньою допомогою легше вив'язувати ажурні візерунки. Об'ємні та великі полотна зручніше в'язати пластиковими інструментами, які, згідно з відгуками, більш легкі, гнучкі та довговічні.

У магазині «Вдала Пряжа» можна вибирати в'язальні спиці, орієнтуючись також на:

  • бренд;
  • форму;
  • розмір;
  • довжину тросика;
  • вартість.

Колекція регулярно поповнюється новими моделями вітчизняного та зарубіжного виробництва. Слідкуйте за новинами, щоб встигнути купити пряжу, інструменти, книги та органайзери для зберігання спиць та гачків.

Де можна купити в'язальні спиці?

Інтернет-магазин «Вдала Пряжа» пропонує матеріали та інструменти для любителів рукоділля. У колекції представлені спиці, гачки, аксесуари та набори для в'язання українських та зарубіжних брендів, які дешево коштують, але наділені відмінними експлуатаційними властивостями. Крім ціни, до їх переваг можна віднести:

  • великий вибір моделей та розмірів;
  • якісну конструкцію;
  • міцність та надійність;
  • великий термін експлуатації;
  • приємні тактильні властивості.

Для оформлення замовлення натисніть на кнопку «Купити». У магазині доступна адресна доставка в Черкаси та інші міста України. Її вартість залежить від суми замовлення. При покупці інструментів на суму від 1200 грн вона здійснюється безкоштовно.

Вгору