0

Гачки для в'язання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як вибрати гачок?

Начебто просте питання. Та який дешевше, таким і варто в'язати.

Це не правда. Я думаю, що ця відповідь більше підійшла би для спиць, але не для гачків. Виявляється, що зробити головку гачка вдалою і для захоплення петлі, і для протягування її через пряжу і для правильної витяжки петлі - це ціла наука.

Ще один дуже важливий аспект для гачка - це ручка. Якщо гачок без ручки, то Вам доводиться сильніше стискати пальці і рука швидше втомлюється. Пальці на ергономічній ручці лежать органічно і менше втомлюються. Ручка такий же важливий елемент, як і головка гачка. Тому якщо відчуваєте незручність, то це не тому, що так повинно бути і з цим потрібно змиритися, а тому, що гачок не ваш, а ваш лежить десь на полиці магазину і чекає Вас. Гачок без ручки рекомендую тільки в'язальниця-початківцям. В такому випадку ви краще відчуєте натяг нитки, і петельки будуть рівніші.

Як підібрати номер гачка під пряжу?

Це дуже просто. Потрібно підчепити пряжу головкою гачка і трохи натягнувши, подивитися, як пряжа заповнила виїмку (найтонша частина гачка). Якщо вся виїмка заповнена, і пряжа ще випирає зверху - це маленький номер. Якщо ж нитка заповнила виїмку, і залишилося порожнє місце - це великий номер. Ідеальний варіант, коли пряжа повністю заповнила виїмку.

Як правило, гачки випускаються з кроком по номеру у 0,25, а то і менше. Для чого це? З однієї і тієї ж ниточки, зв'язавши зразок гачками близьких розмірів, отримаєте різні результати. Після таких проб можна вибрати кращий варіант номера. Також, якщо в'язати кофту і в районі талії потрібно зменшити ширину. Цього можна досягти або зменшивши кількість петель, або ж використавши гачок на 0,25 розміру менше. Що простіше?

Я спробувала багато гачків, щоб прийти до таких висновків. Якщо Ви тільки на початку цього шляху, то можете відразу прийти до фінішу, купивши гачок у Вдала пряжа. Продаю тільки кращі гачки!

Вгору