0

Засоби догляду за в'язаними речами

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гарантувати бездоганну якість в'язаної речі можна за умови використання інструментів та пряжі, що підходять один одному. Готовий виріб буде виглядати привабливим і відслужить належний термін за умови дотримання правил використання та забезпечення належного догляду.

Особливості та правила догляду за в'язаними речами

Вважається, що готовий в'язаний виріб перед використанням слід випрати. Але для того, щоб він не втратив свій зовнішній вигляд, потрібно не тільки дотриматися правил прання, але й використовувати спеціальні засоби, що дозволяють зберігати нитку в її первісному стані.

За відгуками майстринь, доцільно при розрахунку моделі вив'язати дослідний зразок розміром 10*10 см, порахувати кількість рядів, сформованих вибраним візерунком, а потім випрати квадратик і висушити. Після прання знову потрібно виміряти розмір заготовки, щоб зрозуміти, наскільки змінилися параметри зразка.

Слід зазначити, що при пранні зразка в'язання важливо дотриматися всіх вимог догляду за в'язаними виробами, що включають:

  • застосування спеціальних засобів для прання;
  • використання кондиціонерів, які мають пом'якшуючий ефект;
  • ручне прання без віджиму;
  • сушіння в розправленому вигляді.

Прати вироби ручної роботи слід зі спеціальними порошками або рідкими миючими, в анотації до яких зазначено можливість застосування з нитками типу, використаного при виготовленні моделі. У роботі також можна використовувати гелеподібні миючі, що не потребують додаткового полоскання.

Засоби для догляду: як вибрати та де замовити за вигідною ціною

Відповідальний підхід до процесу, застосування якісних миючих та підбір правильних режимів прання гарантує збереження параметрів в'язаного виробу та бездоганний зовнішній вигляд ручної роботи.

При підборі засобів для делікатного догляду за в'язаними речами слід уважно читати склад. Миючі, які коштують недорого, не завжди мають гарну якість: застосування дешевих засобів може стати причиною нерівномірного витягування полотна, втрати яскравості кольору, зміни фактури рельєфного візерунка.

Замовити недорогі засоби догляду за в'язаними виробами можна в інтернет-магазині «Вдала пряжа» у Черкасах. На сайті можна дешево купити корисні аксесуари та пристосування для в'язання, такі як органайзери, шкали та лінійки для розрахунку петель та підбору розміру спиць, лічильники петель, спиці, гачки від найкращих та перевірених часом виробників світу.

При пошуку оптимального миючого завжди слід звертати увагу на не стільки на вартість товару, скільки на запах і рекомендоване дозування, адже концентровані гелі завжди вигідніші за звичайні навіть попри, здавалося б, високу ціну.

Купити якісні нитки, недорогі аксесуари та корисні пристрої для в'язання з доставкою з Черкас до будь-якого населеного пункту України на сайті інтернет-магазину «Вдала пряжа» можна за допомогою «Кошика».

Уточнити вартість, характеристики, умови доставки по Україні, а також отримати відповіді, які виникли під час пошуку потрібних позицій товарів, завжди можна у консультантів. Для зв'язку з ними працює телефон, номер якого вказано на сайті. Ми завжди раді допомогти!

Вгору