0

Пряжа для в'язання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пряжа - як багато в цьому слові для істинної в'язальниці!

Питання: що зв'язати, зазвичай не виникає. Навпаки, буває так, що в черзі стоїть багато проектів. А ось питання: з чого в'язати, завжди було актуальним. Невдало підібрана пряжа зводить нанівець праці багатьох годин. Або ж розчарування після отримання довгоочікуваної посилки з пряжею і знову - не те. Є, звичайно ж, ПОЗИТИВЧИКИ, які вважають, що немає невдалої пряжі, є умільці-невмільці. Скільки людей, стільки й думок. Я дотримуюся приказки: дешева рибка, погана юшка. Тому пряжу вибираю по виробнику та за ціною. Авторитетні виробники роблять якісну пряжу, яка не може коштувати дешево. З хорошого шматка глини і горщик буде красивим. Такий підхід до вибору пряжі мене ще не підводив. Купити якісну пряжу в Україні реально.

Своїм замовницям можу порадити тільки одне - в'яжіть! В'яжіть з тієї пряжі, що Вам сподобалася за кольором, ціною, складом. Якщо Ви любите в'язати, то від самого процесу отримаєте задоволення. Якщо в'язати не подобаються, а хочете заощадити, то не витрачайте гроші і час, йдіть в магазин за готовим виробом.

Всі закупівлі нової пряжі з 2019 року в інтернет-магазині Вдала пряжа буду робити тільки після того, як перевірю її особисто, зв'язавши щось для себе або своїх рідних.

Про це обов'язково буду писати. Підписуйтеся на новини. Більше корисної інформації і менше просто реклами – це основа моїх новинних розсилок! 

Приємно пропускати через руки якісну пряжу!

Вгору