0

Пряжа для в'язання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чому ми в’яжемо?

Темп життя прискорився пропорційно темпам інформатизації, індустріалізації, роботизації і ще багатьма -ціям. Ми, жінки, залишаючись хранительками сімейного вогнища, стали заробляти на рівні з чоловіками, будувати кар’єру, відповідати за своє життя самостійно. В той же час нам хочеться бути особливими, виділяти час на себе, не замикатися тільки на роботі, а розвиватися творчо. Ми не хочемо почуватися безвідмовними роботами-операціоністами, домогосподарками-пилосмоками, кухарками-міксерами.

Хочемо бути ЖІНКАМИ!

Кожна з нас шукає себе ще в чомусь, щоб переключитися, відволіктися, промедитувати.

І багато знаходять для себе в’язання.

У цього виду рукоділля є ряд переваг, щоб саме ним займатися.

По-перше, це гарний спосіб виплеснути творчу енергію. Для розвитку майстерності існує безліч способів – майстер-класи, сумісники, курси, відео-уроки, книги, інтернет-статті. Все в загальному доступі і час для вивчення можете обирати ви. В’язання завжди можна взяти з собою, щоб з користю скоротати час у відпустці, очікуванні зустрічі, в дорозі. В’язати можна скрізь, і це вітається. І саме головне, що в результаті ви отримаєте унікальну, практичну і красиву річ. Особливо приємно в’язати для рідних людей. Це свого роду оберіг, адже ви вклали в нього купу свого часу, енергії і тепла.

По-друге, це своєрідний спосіб медитації. Ми стали машинами, точніше гвинтиками великої індустріальної машини. Хочеться випасти з цього стану у світ спокою, розміреності, естетичної насолоди. І хоч іноді на один виріб ми затрачаємо дуже багато нашого часу, але ж так приємно у цей час приводити у порядок думки, сповільнити час і заспокоїтися. І процес, і результат вартий цього часу.

Чи завжди ми маємо естетичну насолоду від в’язання?

На жаль, не завжди. І це має ряд причин.

Перша причина – ви в’яжете не для отримання задоволення, а для економії сімейного бюджету. Або ж вас навчили в’язати і цим тепер заробляєте на життя. Якщо економія і заробіток на першому місці, то в’язання це не хобі, а робота. У цій статті я подаю в’язання – як хобі, яке приносить задоволення. Якщо для вас це не так, то вам просто додатково потрібно пошукати інше заняття, яке буде компенсувати «вигорання» від в’язання.

Друга причина роздратованості в’язанням – це неправильно підібрана пряжа і інструменти.

В’язання – це дороге задоволення. Ми витрачаємо багато часу, тому маємо це робити з максимальним комфортом. Балуйте себе гарним інструментом, купуйте якісну пряжу. Інструмент залишить назавжди у вас, навіть дітям передасте. Виріб з якісної пряжі буде улюбленим, вам завжди захочеться його носити. У цьому випадку не забуваємо про екологічний аспект. Якщо в’яжете з дешевої синтетичної пряжі, то носите недовго, потім виріб іде на смітник, і там довго розкладається. Увесь світ і так скоро перетвориться на синтетичне сміттєзвалище. Під словом «якісна пряжа» завжди мається на увазі зроблена з натуральної сировини. І жодна тваринка при цьому не постраждала.

Третя причина – результат не відповідає очікуванням. Для цього при виборі проекту для в’язання реально оцініть свої сили, чи вистачає у вас майстерності. Якщо сумніваєтеся, то або відмовтеся від нього, або ж попередньо підготуйтеся. Вивчіть окремі прийоми, наприклад, як правильно в’язати планку для виробу, за допомогою відео-уроків. Якщо візерунок складний, то перевірте своє вміння на окремих зразках. Так це довго, так це затратно. Якщо це не для вас, то зупиніться на освоєному, закріпіть майстерність, тоді крокуйте далі. Головне не спішити. А якщо вже зв’язали і не підійшло, прорахувалися у петлях, у щільності, неправильно зняли мірки. Не панікуйте. На неправильному виробі знайдіть помилки, запишіть їх, виправте чи напишіть заново свої замітки по в’язанню, і тоді розпускайте, випрямляйте пряжу і починайте знову. То тільки приказка є про те, що розумні вчаться на чужих помилках. Ми всі вчимося на своїх. Інакше не бути нам розумними.

В своєму інтернет-магазині Вдала пряжа буду збирати тільки якісну пряжу для в’язання. Крім того створила і розвиваю розділ «Комплекти», де ви можете переглядати моделі відомих європейських журналів з пряжі, яка продається у магазині, чи замовити набір пряжі з інструкцією в’язання виробу.  

Всім бажаю творчого натхнення, вдалих проектів та приємної медитації за улюбленим заняттям!

Працюю для вас, Алла!

Вгору