0

Книги з в'язання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Книги з в'язання: навіщо вони? Всю інформацію можна знайти в Інеті. Там же можна знайти навіть відскановані книги в електронному вигляді. Навіщо витрачатися?

Ці питання рівнозначні тим, а навіщо ходити в театр, якщо по телику можна подивитися такий екшен? Кожна людина вибирає для себе комфортне середовище. Всі книги по рукоділлю, представлені на сайті Вдала пряжа, дуже якісного формату і унікального змісту. Це або класика, що пройшла багато видань і перевидання, або сучасні підходи до способів в'язання. До першої категорії можна сміливо віднести книгу Штефані ван дер Лінден В'язання на спицях: велика ілюстрована енциклопедія. Це справжня докторська дисертація по в'язання, дохідливо і грамотно викладений матеріал, багато високоякісних ілюстрацій. Ця книга повинна бути у кожної в'язальниці, навіть досвідченої. До іншого типу книг можна віднести Модульне в'язання на спицях Ніки Епштейн. Це особливий напрямок в'язання, і для тих майстринь, які хочуть його освоїти, книга буде настільною на кілька в'язальних сезонів.

Перевагою навчання в'язання по книзі, або вдосконалення майстерності є те, що матеріал викладено грамотно у логічній послідовності. Якщо потрібно повернутися до попереднього кроку навчання, то для цього досить перегорнути книгу в потрібний розділ. Шукати ж в інтернеті доводиться безсистемно, збережені посилання не завжди актуальні. І найголовнішим мінусом інтернету є витрачений час, дуже часто даремно. Звідси висновок: якісні книги правильно навчають і економлять час. До того ж для мене тримати в руках книгу з в'язання так само приємно, як тримати якісну пряжу. Позитив від дотику до чогось важливого - це так класно!

В інтернет-магазині Вдала пряжа завжди в наявності і можна купити тільки найкращі книги по в'язанню.

Вгору