0

Органайзери для в'язання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У в'язальниці все повинно бути в порядку: і думки, і пряжа, і спиці!

Для порядку просто необхідний органайзер! Навіть якщо ви дуже акуратні, все спиці і гачки тримайте в тумбочці або комоді. Але згадайте ті моменти, коли починаєте шукати потрібний номер. Ось для усунення цих неприємних дрібниць і створила в своєму інтернет-магазині Вдала пряжа цілий розділ "Органайзери для спиць і гачків". Поки тут трохи товару, він постійно буде поповнюватися новими чохлами, сумками, наборами для дбайливого зберігання інструменту для в'язання. Якщо в магазині є товар однакової моделі і різних забарвлень, то вони згруповані по моделях на одній картці, де через опції можна подивитися колір в наявності.

У магазині представлені як фабричні органайзери, так і ручна робота. Також зверніть увагу, що для маркерів можна підібрати окремо маленькі сумочки.

Який вибрати органайзер?

Ось це питання з області «хочу червоненьку». Є такий анекдот. Дружина просить чоловіка купити їй машину. Чоловік довго не погоджувався, але все-таки поступився і вирішив зробити подарунок. «Яку ж машину тобі купити?» - запитує чоловік. «Червоненьку!» - захоплено відповідає дружина.

Ось так і з органайзерами. Вони всі класні, тому вибирайте за кольором!

 

Вгору