0

Набори з в'язання з необхідною кількістю пряжі та МК

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як правильно підготуватися до в'язання нового проекту і що в першу чергу потрібно зробити: вибрати модель, а потім пряжу, або вибрати пряжу, а потім змоделювати виріб?

На мій погляд, професійні в'язальниці повинні купувати пряжу, а потім під неї вибирати проект.

Якщо у Вас ще досвіду мало, то кращим варіантом буде вибрати модель з описом і купити саме ту пряжу, з якої ця модель зв'язана. Вгадати з щільністю в'язання набагато легше, ніж вгадати з пряжею для обраної моделі. Отримати ж результат, ідентичний зображенні з журналу - це мрія кожної в'язальниці!

Особливо це актуально для дорогої і якісної пряжі. Тут не хочеться купувати кота в мішку.

З цією метою на сайті Вдала пряжа створений розділ Набори для в'язання. На першому етапі в ньому представлені набори до моделей журналу Rebecca. Цей журнал має багаторічну історію, публікується 4-ри рази на рік. Дизайнери журналу беруть участь в національних та міжнародних виставках трикотажної моди. Пряжа для моделей замовляється на італійських фабриках за їхніми вимогами до вихідної сировини, складу і кольору. Самі в'яжуть і нам представляють. Торгівлю пряжею і журналом здійснює велика німецька компанія ggh. За цінової категорії, пряжа для українського ринку дорогувата, але якщо порівняти з якісної пряжею інших європейських брендів, то ціна цілком виправдана. Переклади описів роблю сама з журналів, які постачають мої партнери з ggh. Якщо є непонятки, потрібні уточнення по тексту або розібратися в прийомах - пишіть. Сама в'яжу з задоволенням по журналу Rebecca, останнім часом тільки пряжею ggh, тому з радістю допоможу. Питання зручніше мені приймати і відповідати по електронній пошті: vdala-pryazha@ukr.net.

Далі почали з'являтися моделі з журналу Lamana. Планую поповнювати не тільки кількість комплектів для в'язання, а й самої пряжі Lamana.

Для оформлення замовлення виберіть потрібний розмір і в коментарях вкажіть бажаний колір пряжі. Всі ціни розраховані для потрібної кількості пряжі для певного розміру. Також перейти на сторінку пряжі можна по картинці Пов'язані товари в нижній частині екрана на сторінці обраного набору для в'язання. До кожного набору вкладається російськомовний переклад з німецької інструкції в’язання з журналів Rebecca та Lamana.

Переглядайте моделі, надихайтеся!

Також рекомендую слідкувати за Вдала пряжа в Інстаграм #vdalapryazha.

Всім успіхів !!!

Вгору