0

Голки для в'язання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Таке просте, на перший погляд, пристосування, як голка, дає можливість майстриням виконувати безліч операцій. Голками можна не тільки пошити й зашити речі, а й закрити останній ряд при в'язанні, оформити зрізи, виконати ремонт або перемістити петлі. Головною вимогою до голок є їх гладкість та наявність широкого отвору для просування пряжі.

Основні відмінності голок для в'язання

До недавнього часу збирання готових виробів, підйом петель та інші маніпуляції проводили за допомогою тонкого гачка або кравецьких варіантів, які називаються серед майстринь «циганськими».

Але, як показує практика та свідчать відгуки, використання «циганських» голок не таке зручне, як робота зі спеціальними інструментами. Однією з важливих відмінностей є те, що сучасні голки для в'язання виготовляються переважно з пластмаси. Цей матеріал не піддається корозії та стійкий до утворення задирок.

Пристосування для в'язання: де і як купити з доставкою

Асортимент виробів, наявних у продажу, дозволяє легко підібрати пристрої за:

  • розміром;
  • формою закруглення носика;
  • форматом і типом отвору для різної товщини пряжі.

Інтернет-магазини пропонують своїм покупцям пластикові голки поштучно та наборами. В останньому випадку, крім комплекту різних голок у потрібному розмірі, покупець отримує зручний бокс для зберігання. Це дозволяє не тільки містити інструмент у порядку, а й збільшити термін його служби.

Придбати дешево якісні пластикові голки для зшивання в'язаних речей чи металеві різновиди інструментів для штопання майстрині з України можуть в інтернет-магазині «Вдала пряжа» зі складом у Черкасах. Для швидкого підбору оптимального варіанту передбачено відбір позицій за основними критеріями, такими як бренд та ціна. Також ми пропонуємо засоби для догляду за в'язаними виробами та великий вибір товарів для рукоділля.

У каталозі можна знайти голки, вироблені компаніями:

  •  Addi;
  • Tulip;
  • KnitPro;
  • Clover.

У наявності комплекти (у зручних кольорових тубах) голок та поштучний товар. На сайті завжди можна замовити такі корисні дрібниці як лічильники рядів, лінійки, а також купити дешево красиві замочки, кільця та інші предмети, що використовуються для маркування петель. Гуртова купівля товарів завжди обходитиметься недорого, адже є можливість заощадити гроші на вартості відправлення.

Пересилання голок можливе по всій Україні поштовими операторами. Термін доставки та вартість послуги залежить від суми купленого на сайті «Вдала пряжа» товару. Докладніше з умовами акції можна ознайомитись у картках у каталозі магазину.

Замовити з доставкою з Черкас до будь-якого населеного пункту недорогі аксесуари для в'язання можна з каталогу шляхом додавання товарів до «Кошика».

При виникненні питань при оформленні купівлі в інтернет-магазині «Вдала пряжа» найкраще звернутися до менеджерів. У фахівців можна дізнатися більше про характеристики товарів, ціни, отримати допомогу при підборі ниток і спиць з каталогу магазину, а також аксесуарів, що полегшують працю в'язальниць і перетворюють на втіху.

Вгору