Кількість
|
Вартість
|
||
|
Попри різноманітність візерунків, аранів і кіс, багато майстринь воліють в'язати звичайною лицьовою гладдю. Щоб додати виробу унікальності, вони використовують нестандартну секційну пряжу – нитки, які в межах одного мотка кілька разів змінюють колір. З них виходять ексклюзивні светри, шарфи та кардигани, які притягують погляд та виділяються на сірому фоні. Купити секційну пряжу з кур'єрською доставкою Черкасами або в інше місто України можна в магазині «Вдала Пряжа». У каталозі зібрані матеріали, інструменти та набори для в'язання, які недорого коштують, поставляються в різному відтінку і метражі.
Особливості секційної пряжі
Від звичайних ниток секційна пряжа відрізняється забарвленням. У процесі виробництва її кілька разів фарбують, щоб досягти плавного переходу одного кольору в інший. В результаті фарбування одержують нитки, у яких відтінок змінюється кілька разів у межах одного мотка. Майстрині можуть купити пряжу з переходом з рожевого в темно-фіолетовий, жовтого в коричневий, червоного в бордовий і т.п. Зустрічаються також незвичайні поєднання теплих та холодних, природних та неонових відтінків.
При виготовленні ниток секційного фарбування використовують звичайні матеріали. Залежно від сезону це може бути бавовна або натуральна вовна.
Що потрібно знати під час вибору секційної пряжі
Під час купівлі спочатку звертають увагу на співвідношення секцій. Деякі мотки забарвлюють рівномірно. Якщо ж один сегмент довший за інші, то саме він задаватиме «настрій» полотну.
Багато майстринь в'яжуть вироби, не дотримуючись конкретного візерунка. Однак є й ті, хто при в'язанні хочуть створити з окремих секцій загальний малюнок. У другому випадку немає ціни ниткам у великих мотках. Маючи в запасі різні кольори, можна задавати колірним переходам потрібний напрямок.
На те, скільки коштують нитки секційного фарбування, впливає склад та товщина. Зазвичай тонка пряжа дешево коштує та створює пухке полотно. З товстих ниток виходить щільніший виріб, тому витрата тут більша.
Особливості в'язання з секційної пряжі спицями
Найпростіше секційну пряжу на основі бавовни або вовни використовувати у в'язанні лицьової гладі спицями. В результаті виходить рівне та хаотично забарвлене полотно. Якщо потрібно зв'язати малюнок, то краще:
- заздалегідь намотати кілька мотків в однаковій послідовності;
- виміряти довжину кожного сегмента;
- починати нову деталь із тієї ж секції.
Бажано заздалегідь зв'язати зразки, використовуючи різні колірні переходи. Це допоможе правильно скласти малюнок і надалі не розпускати виріб. Зразки потрібно випрати та висушити.
Особливості в'язання з секційної пряжі гачком
В'язання гачком також потрібно починати з підготовки зразка. Неможливо на око визначити, як поведеться візерунок надалі. У процесі рекомендується:
- починати нову деталь з того ж кольору;
- розпускати рапорт при виявленні розриву, вузлика чи іншого дефекту;
- стежити за довжиною та частотою зміни секцій.
Тільки так вийде зв'язати незвичайний довгий виріб, який відрізнятиметься авторським дизайном, допоможе виділитися в натовпі та поповнити своє портфоліо незвичайною роботою.
При в'язанні гачком важливо дотримуватися щільності. Підібрати інструмент потрібного розміру, який дешево коштує, можна в магазині «Вдала Пряжа».
Як підібрати секційну пряжу
На те, яким вийде полотно, впливає довжина секцій. Саме на неї потрібно звернути увагу при виборі цієї незвичайної пряжі. Як правило, якщо в нитці кольори часто змінюють один одного, вироби виходять більш строкатими. Якщо потрібно зв'язати смугастий шарф або кардиган, краще замовити моток з довгих колірних сегментів.
Виходячи з цього, випливає другий параметр вибору – модель. Для в'язання светра, кофти, палантину, шалі або накидки підійде довго- або середньосекційна пряжа. Дрібно секційним ниткам немає ціни при виготовленні дитячих шапок, шарфів та невеликих виробів.
Крім особливостей забарвлення до того, як замовити пряжу секційного фарбування, потрібно звернути увагу на:
- склад;
- сезон;
- вагу в 100 м;
- бренд;
- вартість.
Виникли труднощі з вибором матеріалів? Зверніться до консультантів «Вдала Пряжа». Вони допоможуть зорієнтуватися в колекції, в якій представлений великий вибір бавовняної, шерстяної, мериносової, лляної та мохерової пряжі. Ми пропонуємо матеріали та інструменти, які недорого коштують та відповідають міжнародним стандартам. У нас також доступна кур'єрська доставка по Черкасах та регіонам України. Дізнайтеся, скільки коштує доставка у ваше місто, зателефонувавши за номером 067 470 20 05. Якщо ви оформите замовлення на загальну вартість від 1200 грн, ми доставимо його власним коштом.