0

Лічильники рядів механічні і електронні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

В'язання придумали моряки, щоб відволіктися від важких буднів на морських просторах. Сьогодні це заняття поширене у всьому світі, але користується популярністю переважно у жінок.

За відгуками майстринь якість виробів залежить від матеріалів, відповідного малюнка та правильно підібраних спиць або гачка. Але є ще одна дешева, але дуже важлива річ, така, як  маркери, що дозволяє спростити підрахунок виконаних петель, рядів, надбавок та зменшень. І називається вона лічильник рядів.

Класифікація пристроїв для підрахунку рядів

Асортимент моделей лічильників рядів досить великий. Купити пристрої можна недорого в інтернет-магазині «Вдала пряжа» з Черкас. У магазині можна легко підібрати вироби в різній колірній гамі, що відрізняються за розміром і дизайном. Але основною класифікацією виробів є тип.

Серед в'язальниць заведено застосовувати 2 основних критерії, за яким усі лічильники можна легко згрупувати за групами. Використовується розділення виробів на:

  • механічні;
  • електронні.

Механічні різновиди пристосувань для швидкого і правильного підрахунку рядів, петель у візерунку або прибавок можуть мати форму кільця, що одягається на палець. Деякі моделі можна надіти на волосінь кільцевих спиць або на стрічку та підвісити на шию. Ціна механічних помічників невелика, адже для виробництва виробів не потрібно застосування складних технологій.

Щодо вартості електронних різновидів, то цілком зрозуміло, що купити такі пристрої за ціною механічних навряд чи вийде. При цьому навіть найякісніші вироби від виробників відомого бренду коштують у магазинах, що спеціалізуються на матеріалах, аксесуарах та пристосуваннях для в'язання дуже дешево.

Механічні різновиди у більшості моделей дають можливість помітити 99 рядів. Електронні пристрої (хоч у формі брелока, хоч виготовлені у форматі кільця на палець або браслета на зап'ясті) у більшості випадків дозволяють вести облік до 999.

Де в Україні знайти пристосування для в'язання

Великий асортимент недорогих корисних штучок у будь-якому місті України доступний в'язальницям завдяки інтернет-магазину «Вдала пряжа». Замовити потрібний варіант можна за допомогою «Кошика» на сайті.

Гачки, спиці та органайзери для зберігання, лінійки, маркери для петель, а також дуже потрібні пристрої, що допомагають вести правильний підрахунок рядів у виробі, доступні у будь-який час з доставкою поштовими операторами з Черкас.

Характеристики товарів та їх актуальну вартість можна знайти у картках. З умовами доставки можна ознайомитись на сайті або у консультантів. У разі виникнення запитань завжди можна отримати допомогу фахівців, зателефонувавши. Нашим сервісом та якістю товарів задоволений кожен покупець.

Вгору