0

Dundaga

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дундага - цю назву пряжі чули всі в'язальниці. Хто не пробували - планують спробувати, ті хто спробував - не всім сподобалася. Але байдужих точно немає. Особисто для мене - це пряжа для творчих людей. Тільки такі майстрині можуть з грудки незрозумілою, трохи брудною, з невизначеними кольорами (саме так це виглядає в пасмі) зробити цукерку.

Дундага - це велике село в Латвії за 160 км від Риги. Сировину для своєї пряжі Дундага закуповує на місцевих овечих фермах, переробляє по щадящих технологіях, фарбує натуральними екологічно чистими барвниками європейських виробників. В результаті Дундага котирується як 100% вовняна, екологічно чиста пряжа.

В інтернет-магазині Вдала пряжа Дундага представлена в двох варіантах пряжі 6/1 і 6/2.

Дундага 6/1 - це тонка пряжа 550 м в 100 г, змотана в пасма від 240 г до 340 г. З Дундага 6/1 в'яжуть шалі, палантини, одяг. Рекомендований розмір спиць - 3-4.

Дундага 6/2 - пряжа в два складання 275 м в 100 г, змотана в пасма від 130 г до 230 г. Спицями 4-5 в'яжуть кардигани, світери, пледи.

Пряжа піддається валянню і це ще одна її перевага, якщо ви цього хочете. Якщо ж ні, то будьте обережні при пранні виробів. Прати в холодній воді на делікатному режимі. А краще ручне прання.

Є різні підходи до приготування пряжі до роботи. Одні в'язальниці пряжу перед в'язанням перуть з застосуванням шампунів і кондиціонерів, деякі навіть морозять після прання. Потім, просушивши, змотати в клубки. Інші, не заморочуються і перемотавши в клубки, в'яжуть. Потім вже перуть готовий виріб. Мають рацію і перші і другі. Кожен вирішує для себе сам. В обох випадках при пранні вода буде брудною, а справжні кольори Дундага ви побачите тільки після сушіння. Розчарованих результатом не буде!

В інтернет-магазині Вдала пряжа представлений великий вибір пряжі Дундага 6/1 і 6/2. Творіть!

 

Розгорнути
Вгору