0

Набори гачків для в'язання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

В'язальниці-початківці завжди стикаються з проблемою, що вибрати — спиці або гачок. Кожен інструмент має свої переваги та недоліки. Однак, згідно з відгуками рукодільниць, починати освоювати нову майстерність краще з гачка. Ще краще — замовити відразу комплект, який дешево коштує та містить усі необхідні розміри. У великому асортименті вони представлені у магазині «Вдала Пряжа». У нас можна купити спиці та інші в'язальні інструменти за найкращою ціною з адресною доставкою до Черкас та інших міст України.

купити набір гачків для в'язання

Види наборів в'язальних гачків

В'язальні набори різняться за складом. Рукодільниці-початківці обирають комплекти, в які, крім гачків, входять ножиці, сантиметрова стрічка, лінійка та інші аксесуари. Досвідчені в'язальниці віддають перевагу класичним наборам, які складаються з самих гачків різної товщини.

З яких матеріалів виробляють в'язальні гачки

При виготовленні в'язальних інструментів частіше використовують хромовану або нікельовану сталь, яка забезпечує плавне ковзання нитки. Є також дерев'яні, пластикові та кістяні моделі. Щоб інструмент надійно тримався в руці, його іноді комплектують гумовою ручкою.

Як вибрати набір в'язальних гачків

При виборі комплекту в першу чергу звертають увагу на матеріали. Крім цього, враховують:

  • кількість виробів;
  • мінімальний та максимальний розмір;
  • надійність конструкції;
  • вартість.

У стандартні набори, які коштують недорого, входять лише гачки. Є також комплекти, в які включені лічильники рядів, голка для зшивання, лінійка, ножиці тощо. Вони розміщуються у коробці чи сумочці з тримачами на замку-блискавці.

Переваги наборів в'язальних гачків

Перевага комплектів полягає в тому, що вони відносно недорого коштують і що в них входять інструменти різного розміру. Тут є гачки для в'язання речей із товстої вовняної або тонкої бавовняної пряжі. Згідно з відгуками, з досвідом рукодільниці підбирають універсальний розмір. Однак щоб колекція в'язаних речей була різноманітною, краще мати різні інструменти.

Де можна купити набір в'язальних гачків?

«Вдала Пряжа» — онлайн магазин з великим вибором товарів для рукоділля. У нас можна замовити не тільки пряжу, спиці та гачки. У колекції представлені аксесуари, профільні книги, готові комплекти для в'язання чоловічих светрів та інших речей. Ми пропонуємо інструменти та матеріали вітчизняного та зарубіжного виробництва, які дешево коштують та доступні для оптового замовлення.

Переваги інтернет-магазину «Вдала Пряжа»:

  • висока якість матеріалів та інструментів;
  • великий вибір розмірів;
  • відомі бренди;
  • доступні ціни;
  • кур'єрська доставка.

Для оформлення замовлення натисніть на кнопку «Купити», далі вкажіть потрібну кількість, щоб розрахувати підсумкову вартість. Після оплати інтернет-магазин доставить товар точно за вказаною адресою в Черкасах чи іншому місті України.

Вгору