Вибір спиць - це ще та головоломка. Для економії Вашого часу у пошуку порівняльних характеристик на спиці вирішила написати статтю по цій темі у вигляді фоторепортажу.

Для порівняння вибрала спиці діаметром 4 мм всіх виробників, які маю у продажі:

  • Addi 105 і 775 артикулів;
  • ChiaoGoo Red Lace і Knit;
  • KnitPro Нова метал і Зінг;
  • Бамбукові Tulip i ChiaoGoo.

Спиці на фото знизу - вгору: KnitPro Зінг, KnitPro Нова Метал, Addi 775 арт., Addi 105 арт., ChiaoGoo Red Lace, ChiaoGoo Red Knit, ChiaoGoo Bamboo, Tulip Knina.

Кругові спиці Addi артикул 105 з класичним кінчиком є у трьох довжинах: для 60 см - 150 см довжина безпосередньо спиці становить 13 см, для 40 см і 50 см - довжина 9 см і для спиць 30 см - довжина 7 см. Носик спиці - близько 12 мм.

Адді 775 артикула (спиці з подовженим кінчиком, покриття "біла бронза") представлено у двох довжинах: класика 13 см і укорочені 9 см. Подовжений носик складає 16 мм.

 

Спиці ChiaoGoo Knit мають заокруглення, тому в цілому довші за ChiaoGoo Lace. Так повномірні спиці Knit до заокруглення мають довжину 11.5 см, загальну довжину 14 см, тоді як Lace - 12.6 см. Кінчик Lace подовжено на 15 мм. В Knit кінчик близький до Addi 105 артикула і становить 12 мм, але в кінці він гостріший від Адді, але тупіший від Lace.

   

Мабуть найцікавіше порівняти спиці-коротиші ChiaoGoo Knit і Lace, так як не всім в'язальницям вдається зручно вкласти в руки укорочені спиці. За рахунок заокруглення повна довжина Knit складе 11 см, на відміну від 9,5 см Lace. Тут же варто відмітити, що довжина укорочених спиць Addi буде 9 см, Tulip - 9 см, KnitPro Нова Метал - 8,5 см, KnitPro Зінг - 9,5 см.

Коротиш і класика ChiaoGoo Knit мають повну довжину 11 см і 14 см відповідно.

Спиці ChiaoGoo Red Lace коротиш і класика мають довжини 9 см і 12,6 см відповідно.

Бамбукові спиці Tulip мають класичний кінчик близько 12 мм та довжини 9 см і 13 см - коротиші і класика відповідно.

У ChiaoGoo також є бамбукові спиці. Вони злегка матовані з покриттям "патина" - під старину. До початку кабеля мають з Туліпом таку ж довжину 13 см.

 

Довжина ж укорочених ChiaoGoo бамбук трохи поступається коротишам Туліп - приблизно на 4 мм вони коротші.

Класичні спиці KnitPro серії Нова Метал трохи коротші за Зінш. Різниця в 1 см. Довжини цих спиць 13 см і 14 см. Коротиші цих серій дорівнюють 8,5 см (Нова Метал) і 9,5 см (Зінг).

Кінчики спиць KnitPro приблизно однакові і становлять 12 мм.

 

Ще раз порівняємо кінчики - знизу до гори: KnitPro Зінг, KnitPro Нова Метал, Addi 775 арт., Addi 105 арт., ChiaoGoo Red Lace, ChiaoGoo Red Knit.

Тепер довжини спиць-коротишів знизу до гори: ChiaoGoo Red Knit, Red Lace, Addi 775 арт. і 105 арт., Tulip і ChiaoGoo бамбук.

Всі спиці, що представлені у Вдала пряжа, якісні та тільки оригінальна продукція. Великий вибір за номерами, довжинами волосіні. Кожна в'язальниця знайде розмір, який шукає.

 

Автор статті: Алла Жорж