Якщо ви є палким шанувальником торгової марки Aдді, то напевне маєте уже колекцію спиць. Але на ринку кожного року з’являються нові позиції. Що нового додається, що змінюється?

У цій статті спробуємо розібратися з артикулами 105-7, 755-7 і 775-7.

105-7 – артикул так званих класичних кругових спиць Адді з тупим кінчиком і кабелем жовтого кольору. Протягом довгого часу така форма спиць домінувала по популярності серед інших товарів Адді. І на даний час має своїх шанувальників. Коли варто вибирати тупий кінчик? Якщо плануєте в’язати шерсть. Кінчик такої форми не буде роздвоювати чи надривати пряжу, він легше і правильно піддіне петлю. Жовтий кабель в міру жорсткий. Якщо в ході експлуатації на кабелі з’явилися перегини, то це не страшно. Потримайте кабель у теплій воді і він набуде початкової форми.  Традиційно лінійка Addi іде від 2-го до 8-го діаметра з кроком 0,25 для малих діаметрів і 0,5 для діаметрів після 4-го. Спиці 105-7 довжиною 60 та 80 мають діаметри до 15-го розміру.

755-7 – артикул кругових позолочених спиць з подовженим кінчиком і кабелем червоного кольору. У таких спиць на зовсім небагато видовжений кінчик, мають мідне покриття. Виробник рекомендує цей артикул для тонкої пряжі. Червоний кабель таких спиць м’якший від жовтого. Це основна причина того, що багато в’язальниць вибирають цей артикул для будь-якої пряжі. Також звертаю вашу увагу, на той факт, що у цій категорії спиць зустрічаються спиці із жовтим кабелем. Тому якщо вам потрібен саме червоний кабель, то наголошуйте, будь ласка, на цьому.

775-7 - артикул кругових спиць з подовженим кінчиком і кабелем червоного кольору. Покриття – полірована латунь. Ці спиці відрізняються від попередніх виключно покриттям, мають ту ж форму та кабель. Створені для нас жінок, для яких колір має значення.  У порівнянні з 755 артикулем, їх поверхня трохи гладкіша. Але різниця практично не відчутна.

Які спиці Addi купувати? Звичайно вибирати вам, любі в’язальниці. Від себе можу порекомендувати спробувати різні артикулі з різними кабелями. Вони всі класні! 

В інтернет-магазині Вдала пряжа завжди можна купити спиці Addi популярних артикулів.