0

Комплекти для в'язання по журналу Rebecca

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Про журнал Rebecca

GGH - це німецька компанія, яка виробляє пряжу для ручного в'язання і надихаючі, модні колірні карти.
Компанія GGH слідує тренду і відповідає за фірмове виробництво пряжі для ручного в'язання. Кожен клієнт зможе отримати колосальне задоволення від роботи з матеріалами німецької компанії.
Міжнародна компанія GGH має трендові і незвичайні кольори пряжі, що знаходить своє відображення в різноманітних колекціях. GGH пропонує близько 50 різних сортів пряжі в своєму асортименті. Бренд виробляє класичну пряжу з альпаки, мериноса і натуральної вовни, кашеміру, ангори, шовку, льону, бавовни, бавовни Піма, єгипетської бавовни мако, а також модну пряжу з синтетичними нитками.
Команда GGH з ентузіазмом ставиться до виготовлення пряжі, це проявляється як в делікатному виборі кольору для кожного окремого матеріалу, так і в постійному подальшому пошуку нових модних видів пряжі, які доповнюють ряд класичних якостей.
Фірма GGH створила журнал «Rebecca». На сьогоднішній день Rebecca - «законодавиця» мод в області ручного в'язання, що володіє чарівним дизайном, модна і стильна. Крім того, журнал добре відомий своїм читачам простими для розуміння інструкціями з в'язання.
Фірма випускає оригінальні комплекти пряжі, схеми в'язання спицями та рукоділля гачком. Матеріали, які йдуть в наборах для рукоділля - пряжа німецької фірми. У комплекті Rebecca крім пряжі йде і інструкція / схема для майбутнього виробу.
Варто приділити увагу головному завданню Rebecca - це допомогти кожній дівчині або жінці знайти нове хобі, в даному випадку в рукоділлі. Адже за допомогою наборів від Rebecca, Ви зможете урізноманітнити свій відпочинок, потренувати посидючість і, врешті-решт, відчути себе відомим модельєром.
Підводячи підсумок, можна сказати, що Rebecca - це продовження компанії GGH, тому вони мають спільні цілі. Набори від Rebecca здатні подарувати Вам задоволення під час робочого процесу, а німецька якість і прекрасні схеми для майбутніх виробів западут Вам в душу. Ознайомитися з наборами фірми і придбати їх можна в нашому інтернет-магазині «Вдала пряжа». Надихайтеся і творіть!
 

Розгорнути
Вгору