0

Пряжа для в'язання Lamana

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Про компанію Lamana

Lamana - бренд вовни, заснований в 2010 році в лляному містечку Білефельд. Компанія уособлює високу якість пряжі і сучасний дизайн. При виборі пряжі Lamana відповідально ставиться до походження, умов вирощування, а також до типу обробки і забарвлення вибраних волокон. Компанія заявляє про своє прагнення до чесного виробництва і стійкого розвитку з незмінно високою якістю пряжі шляхом регулярних відвідувань ретельно відібраних місцевих партнерів. Також компанія співпрацює з різними дизайнерами з в'язання.
Всі якості товару проявляються у власній пишноті кольорів Lamana. На нашому сайті «Вдала пряжа» знайдете найцікавіші кольори однаково закодовані у всіх видах пряжі, щоб Ви могли ідеально їх комбінувати. Ми намагаємося надати широкий асортимент пряжі у всій кольоровій гамі. У категорії «Пряжа» Ви можете ознайомитися з наявністю продукції даної компанії.
Пряжа виробляється виключно на традиційних фабриках в Італії і Перу. Представники регулярно відвідують партнерів по виробництву і контролюють робочий процес.
Завдяки постійному і тісному обміну з південними партнерами, компанія гарантує, що умови виробництва і праці відповідають високим європейським стандартам справедливого, ресурсозберігаючого та сталого виробництва.
Lamana закуповує овечу вовну для виробництва перуанської змішаної пряжі Merida, Puno та Nazca виключно з Південної Америки, що означає, що вона на 100% натуральна.
Шерсть альпаки повністю надходить з Перу, де тварини утримуються в природному середовищі існування в високогір'ях Анд.
Кожна колекція вражає поєднанням розкішних волокон з чудовою майстерністю і варіюється від ніжної мереживної до надлегкої пряжі для високошвидкісного в'язання. У фірми також є слабкість до захоплюючих варіантів багатониткової комбінації пряжі. Це особливо помітно в розмаїтті моделей, які компанія розробляє для жінок по всьому світу.
Lamana збагачує культуру в'язання за допомогою пряжі і дизайну, адже створення нового і свіжого у мові дизайну так само важливо для фірми, як захоплюючий обмін і спільні проекти з творчими людьми зі світу вовни.
Тісніше познайомитися з брендом можна в нашому інтернет-магазині «Вдала пряжа». Робіть замовлення прямо зараз і не з чуток дізнаєтеся про прекрасну якість німецької компанії Lamana!

Розгорнути
Вгору