0

Lamana

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Lamana - німецька компанія-виробник пряжі преміум-класу з 2010 року.

Використовуючи тільки кращу натуральну сировину і нові технології, майстри компанії створили новий напрямок пряжі - екстра-лайт. Неймовірно легка нитка зроблена шляхом відбору тільки тонких волокон і їх «вспушування» в процесі прядіння. В результаті моточок мериноса в 25 грам рівноцінний 50-ти граммовому моточків класичної мериносової пряжі. Витрата зменшується, а зігріваючі якості збільшуються.

Другою важливою особливістю пряжі Lamana є її антиалергенність і м'якість (НЕ колючість). Більшість видів рекомендовано для дитячого одягу, наприклад, Lamana Como.

Велика колірна гамма від яскравих і насичених, до м'яких і приглушених відтінків, дадуть вам можливість завжди знайти свій колір. З кожним роком колекція кольорів поповнюється, не знімаючи з виробництва «старі» всіма улюблені відтінки.

І найголовнішою особливістю пряжі Lamana - прядіння з сировини тільки натурального походження. Ніякої синтетики!

Компанія подбала про зручність вибору кольору. Всі кольори закодовані однаково для всіх видів пряжі. Наприклад, код 01 - чорний, то цим номером буде закодовані чорні кольори всіх видів пряжі Lamana. Це дуже зручно, якщо ви вирішили змішати різні види і сумніваєтеся відповідно кольорів. Беріть один і той же номер, і кольори будуть збігатися.

Купити Lamana в Україні зараз реально. В інтернет-магазині Вдала пряжа представлені найпопулярніші марки Como, Como Twid, Premia. Вибирайте і в'яжіть, байдужих ця пряжа не залишає!

 

Розгорнути
Вгору