0

Інструменти для в'язання KnitPro

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Про компанію KnitPro
KnitPro - це сімейне підприємство, яке виробляє інструменти і аксесуари для рукоділля найвищої якості.
У компанії працює більше 1700 співробітників. Фірма знаходиться в Джайпурі, Індія. Виробництво ведеться на екологічно чистої фабриці.
Гаслом фірми є: «Наша повага і прихильність нашим співробітникам і їх благополуччя, рівні нашої гордості за якість нашої продукції».
Якщо любите в'язати, то швидше за все, Ви чули про компанію KnitPro. Індійська фірма охопила весь світ з моменту свого запуску більше десяти років тому, але бренд - це набагато більше, ніж просто його високоякісна продукція. В його основі лежить інклюзивний, філантропічний дух, який рухає бізнесом.
У 1988 році група, що володіє KnitPro, заснувала компанію з виробництва високоякісних кистей для художників. Базові навички виготовлення кистей і в'язальних спиць дуже схожі - так і народилася KnitPro.
Першими двома серіями, випущеними на початку 2009 року, були Nova і всіма улюблені спиці Symfonie. У той час в Європі не було жодного виробника дерев'яних спиць, тому Symfonie з його культовим дизайном миттєво став хітом. Деревина берези для Symfonie, а тепер і для інших колекцій, надходить з Фінляндії і Естонії.
Варто зазначити, що бренд настільки довіряє своїй продукції, що пропонує довічну гарантію на свої спиці і гачки. В даний час продукція KnitPro доступна в 70 країнах, а асортимент розширився і тепер включає вибір на будь-який смак. Фірма отримала широке визнання за зміну іміджу в'язальних спиць за допомогою своїх стильних і високоякісних інструментів. Зараз асортимент в'язальних спиць KnitPro є найбільшим в світі, але компанія не зупиняється на досягнутому. Вони намагаються передбачати потреби клієнтів і адаптуватися до мінливих умов роздрібної торгівлі.
Ознайомитися з товарами фірми можливо в нашому інтернет-магазині «Вдала пряжа». Працюй тільки якісними інструментами!

Розгорнути
Вгору