0

ChiaoGoo - преміум-інструменти для в'язання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ChiaoGoo – спиці китайського виробництва преміум-класу. Бренд зареєстровано у США, куди переїхали засновники торгової марки після успішних продажів інструментів для в’язання на європейському і американському ринках. На даний час бренд уже впізнаваний, популярний, має лінійку спиць сталевих, бамбукових, кругових, панчішних, зйомних. 
Чіагу вирізняються з поміж інших виробників, додавши свої удосконалення у такий простий на перший погляд інструмент, як спиці.
Особливість кругових спиць Чіагу – багатожильний стальний кабель, покритий червоною нейлоновою плівкою. 
Носик спиць подовжений для кращого захвату пряжі, нитка не слоїться, петелька гарно витягується.
З’єднання між кабелем і спицею ідеально гладеньке. У кругових бамбукових спицях кабель обертається на 360 градусів у номерах вище 3.25мм.
Більш детально про особливості спиць Чіагу подано в описі кожної моделі: SS Knit Red, SS Red Lace, Bamboo.

Зйомні спиці Чіагу також заслуговують особливу увагу. Для уникнення проблем з’єднання, виробники розробили три види кабелів: Mini (1.5 – 3.25 мм), Small (3.5 – 5 мм), Lagre (5.5-10 мм). У іншому зйомні спиці такі ж зручні, як і кругові. 
Набори зйомних спиць Чіагу продумані, логічно поділені на групи ходових спиць Small (2.75-5мм), товстих спиць Large (5.5 – 10 мм) та повні набори Complete. Можна докуповувати необхідні номери додатково. Для їх знайдеться місце у чохлах Чіагу, там передбачили вільні комірки. Також особливу увагу заслуговують набори Mini (1.5-2.5 мм) – зручно, компактно і все є. 
Купити спиці ChiaoGoo в Україні є можливість у багатьох інтернет-магазинах. Вдала пряжа пропонує лінійку популярних моделей спиць ChiaoGoo з великим вибором номерів і, звичайно ж, набори Чіагу Mini, Small, Complete.

Розгорнути
Вгору