0

ChiaoGoo (Чіагу) спиці для в'язання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Про компанію ChiaoGoo

Westing Bridge LLC - компанія, яку заснували чотири брата. Невеликий сімейний бізнес виробляв спиці для в'язання. Сьогодні ми знаємо їх інструменти для рукоділля під торговою маркою ChiaoGoo. Фабрики виробництва компанії знаходяться в Ханчжоу, Китай.
Є цікава легенда про створення спиць великою компанією. Брати народилися і виросли в Лінану, «Бамбукової столиці Китаю». Мати братів любила в'язати, вона таким чином заробляла додаткові кошти для великої родини. Згодом вона стала тестувати спиці, які виробляли юнаки. Мати іноді просила виправити недоліки в спицях, що робили її сини. Пройшли роки і мати хлопців стала музою для компанії ChiaoGoo, що перекладається, як «досить хитра і вміла жінка».
У 90-х роках брати прийняли рішення збільшити торговельну серію і виробничі потужності, щоб вийти зі своїм товаром на міжнародну арену. Потім сім'я вирішила створити виробниче підприємство - компанію Hangzhou Westing Bridge LLC, сталося це в 2005 році. Молодший брат створив Westing Bridge LLC в США, для просування і поширення товарів для рукоділля в Північній Америці.
Сьогодні компанія розширилася і стала одним з найбільш шанованих виробників інструментів для рукоділля. Продукти бренду ChiaoGoo люблять і використовують в’язальнці по всьому світу.
Фірма виробляє спиці з таких матеріалів, як сталь і бамбук. Бренд випускає ряд панчішних, кругових і навіть знімних спиць. ChiaoGoo прославився на весь світ через удосконалення кругових спиць. Їх винахід і надалі головна фішка - це вкритий нейлонової плівкою багатожильний сталевий кабель. Це полегшило робочий процес і рукодільниці усього світу вважали за краще мати саме ці кругові спиці.
Ми пропонуємо ознайомитися з лінійкою відомих і улюблених у народі спиць ChiaoGoo. Замовити спиці преміум-класу можна в нашому інтернет-магазині «Вдала пряжа».

Розгорнути
Вгору