0

Інструменти для в'язання Tulip

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Про компанію Tulip
Tulip - надійна компанія, яка розташовується в регіоні Хіросіма. Бренд займається виробництвом гачків для рукоділля, швейних голок і спиць для в'язання. Засновником фірми є Ацуши Харада, він створив виробництво, яке користується успіхом у рукодільниць по всьому світу. Популярний бренд займається виготовленням високоякісного продукту, який є надійним і простим у застосуванні.
Якщо приділити увагу головним періодам Tulip, то можна виділити такі з них. У 1953 році було розпочато виробництво і експорт гачків та спиць для рукоділля. Через швидке збільшення обсягу продажів голок, гачків і спиць для рукоділля, були зроблені нові інвестиції в розширення фабрики, це сталося в 1976 році. У 83 році підприємство отримує ліцензію JIS (Японські промислові стандарти). (JIS S 3008).
Також варто підкреслити давні традиції виробництва голок в регіоні Хіросіма, яке існує вже понад 300 років.
Котаро Харада продовжує вести традиційну політику компанії. Другий президент бренду використовує такі ж методи ведення сумлінного бізнесу, як і його попередник. Котаро прагне надавати якісний інструмент, який надалі впливає на розвиток рукодільного спільноти. Товари преміум-класу здатні принести задоволення своєю якістю.
Компанія просуває ідею: «Вести повноцінне життя, яка починається з використання японських товарів в рукоділлі».
Бренд планує нарощувати власний досвід в області технологій, зберігаючи при цьому традиційні методи, щоб залишатися вірним традиціям регіону.
Японська фірма зобов'язується задовольнити потреби клієнтів, розвивати інноваційні методи виробництва і підтримувати їх на високому рівні. Гачки, спиці і голки японського бренду удостоїлися міжнародних нагород, що говорить про якість товару.
Отримати додаткову інформацію про товари компанії Tulip та придбати їх можливо в інтернет-магазині «Вдала пряжа». Спробуйте спиці і гачки японського бренду!
 

Розгорнути
Вгору