ІНСТРУМЕНТИ

84 грн

Калібратор Адді має красиву форму у вигляді серця для визначення номерів спиць діаметром від 1,5 мм до 15 мм...

Addi щітка для мохеру

114 грн

114 грн

Останнім часом, та й у попередні періоди, дуже популярною залишається мохерова ниточка. Для догляду за виробами необхідно мати щітку для мохеру.Купіть щітку Адді і ваші мохерові рещі завжди будуть як ..

230 грн

Для тих, хто має свої улюблені розміри, і хто не хоче купувати набір спиць, є можливість купити окремо змінні спиці Addi. При цьому не забувайте купити до них кабель.Змінні спиці за якістю ідентичні к..

119 грн

Гачки для в'язання Clover Soft Touch - найбільш затребувана позиція. Дуже часто на фото своїх робіт, які виставляють умільці в соц.мережах, обов'язково є фото улюбленого інструмента - гачка Кловер Соф..

Tulip гачки Etimo Rose

230 грн

230 грн

Для тих, хто вже знає гачки Clover, повинна відповідально заявити - Tulip Etimo Rose краще! Обидві торгові марки японські і обидві вже завоювали шанувальників серед рукодільниць. Головна відмінність -..

195 грн

Стальні гачки Tulip серії Sucre розроблені спеціально для в’язання з бісером. Довжина стержня цих гачків трохи менша ніж у інших туліповських гачках. Серія вийшла дуже гламурна. Ручки гачка, крім прек..

187 грн

Серія Etimo японських гачків Tulip уже давно відома у всьому світі, має своїх палких шанувальників та продовжує розвиватися. На даній сторінці представлені алюмінієві гачки розміром головки від 2 мм д..

Tulip гачки Гігант

120 грн

120 грн

Гачки Tulip Гігант зроблено для в’язання товстою пряжею. Матеріал – пластик. Кожен номер виділено різним кольором, що робить дизайн серії приємним і практичним.Всі гачки Tulip виготовляються на одній ..

115 грн

Гачки Tulip серії Mind Sleet унікальні по своїх номерах, розроблені спеціально для в’язання тонкого мережива. Саме майстрині такої ювелірної роботи можуть оцінити крок між номерами у 0,05 мм. Сте..

Показано з 1 по 9 із 86 (всього 10 сторінок)

У категорії Інструменти представлені всі аксесуари для в'язання, які так необхідні кожній в'язальниці.

Коли Ви вже вмієте в'язати і маєте пару спиць або гачків, а також Ви розумієте, що в'язання - це заняття не тільки для бабусь, ось тоді починаєте поглядати, а що ще потрібно придбати для зручності роботи. А дрібниць для в'язання пропонується багато.

Зроблю короткий перелік аксесуарів для в'язання.

1. Першочергово - це спиці: прямі, носочні і кругові (кругові на лісці (кабелі) і зйомні (змінні)). Матеріалом для спиць служить сталь, алюміній, дерево, карбон. Для гладкої поверхні спиці нікелюються, покривають латунню, лаком. Поперечний переріз спиць може бути круговим і квадратним. Чому такий великий вибір? Щоб дати можливість в'язальниці вибрати для себе найкращий варіант. Кожен з нас має свою техніку в'язання. Звичайно, можна і потрібно читати відгуки колег про ті чи інші спиці, але все-таки, кому що подобається - це індивідуально.

2. У гачках головне якісно зроблені головка і борідка, і зручна ручка. Саме ці частини визначають зручність роботи і відрізняють ціни у різних виробників. Для вибору «свого» гачка рекомендую спробувати гачки різних виробників і різної цінової категорії.

3. Набори спиць і гачків - дуже зручний аксесуар. Рекомендую купувати після того, як знайдете свого виробника інструменту.

4. Органайзери просто необхідні, якщо кількість Ваших інструментів перевалило за 10. Це не тільки зручне сховище всього добра. Як же приємно взяти в руки гарний органайзер, розгорнути його і дістати необхідний інструмент!

5. Маркерами відзначають рапорт узору, деталі вироби. Маркери можна як купити в інтернет-магазині, так і зробити своїми руками. Поле для творчості ще те!

6. Рамки, вимірювачі діаметру спиць також необхідні, якщо Ви вже зібрали цілу колекцію спиць. Навіть якщо на спицях або кабелі вказано номер, то з часом він стирається.

7. Лічильники рядів використовують для зручності роботи. Зрозумієте тільки після того, як почнете використовувати.

8. Наконечники застосовують для тимчасового блокування петель, в основному для прямих і змінних спиць.

Перелічила тільки головні аксесуари для в'язання. Їх число з кожним роком зростає, змінюється дизайн, матеріали. Залишається головне правило - все для зручності, щоб хобі-в'язання могло Вас радувати.

Купити кращі інструменти та аксесуари для в'язання можна в інтернет-магазині Вдала пряжа. Завжди в наявності на складі!