0

Пряжа для в'язання ggh Garn

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Про компанію Garn Großhandel Hamburg

Німецька компанія Garn Großhandel Hamburg (GGH) - широко відома в усьому світі як провідний європейський виробник пряжі для в'язання. З 1983 року ця компанія допомагає клієнтам по всьому світу створювати чудові і унікальні вироби за допомогою якісного матеріалу.
Першочергова задача компанії - змінити життя дівчат і жінок, наситити її фарбами завдяки якісній продукції. Пряжа GGH має преміальну якість. Вона поєднує в собі співвідношення доступної ціни та 30-річного досвіду компанії.
Зараз пряжа - це модний і сучасний матеріал. В цьому році за в'язання взялися абсолютно всі. Неповторні в'язані речі ми бачимо на подіумах і іконах стилю, і все більше молодих марок освоюють в'язання і перетворюють його з ремесла в мистецтво.
Компанія GGH слідує тренду і відповідає за фірмове виробництво пряжі для ручного в'язання. Кожен клієнт зможе отримати колосальне задоволення від роботи з матеріалами німецької компанії. Практично всі замовлення на пряжу GGH розміщує на італійських фабриках, які на сьогодні є флагманами в якості прядіння та підбору кольорів.
Міжнародна компанія GGH має трендові і незвичайні склади пряжі, що знаходить своє відображення в різноманітності колекції пряжі. GGH пропонує близько 50 різних складів пряжі в своєму асортименті і продає класичну пряжу з альпаки, мериноса і натуральної вовни, кашеміру, шовку, льону, бавовни, бавовни Піма, єгипетської бавовни мако, а також модну пряжу з синтетичними нитками. Команда GGH з ентузіазмом ставиться до виготовлення пряжі, це проявляється як в делікатному виборі кольору для кожної окремої пряжі, так і в постійному подальшому розвитку нових модних видів пряжі, що доповнюють ряд класичних якостей.
Як згадували і раніше, в'язані речі не втратили своєї актуальності і в наші дні, навпаки, з кожним новим сезоном вони все більше і більше обговорювані. Навесні і влітку, до речі, в'язані речі будуть не менш актуальними, ніж в теплі сезони. Тому варто познайомитися з компанією Garn Großhandel Hamburg ближче, і Ви постійно будете віддавати перевагу її якості. Більш детально ознайомитися з асортиментом товарів, Ви можете на нашій сторінці.
Не втрачайте час на роботу з неякісними матеріалами, купуйте тільки достойну пряжу!

Розгорнути
Вгору