0

ggh Garn

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ggh Garn Großhandel Hamburg - це велика торгова компанія, що спеціалізується на продажі пряжі для ручного в'язання. Свої замовлення на виробництво шерстяної пряжі вона розміщує на кращих фабриках Італії, бавовну роблять в Італії, Болгарії та Румунії, альпака приходить з Перу. До того ж уже багато років компанія ggh випускає журнал трикотажної моди Rebecca.

Компанія ggh (гі-гі-ха) продає пряжу тільки з якісної сировини. Пряжу ggh робить з:

Schurwolle - чиста натуральна шерсть.

Merinowolle - шерсть мериноса, породи овець, яка відрізняється тонкою шерстю. Мериносів в основному розводять у районах з важкими кліматичними умовами і як наслідок тварини мають дуже теплу шерсть.

Alpaca - шерсть альпака, тварини, яку головним чином розводять у високогірних районах Південної Америки. Завдяки суворого клімату шерсть альпака густа, тонка і дуже тепла.

KidMohair - шерсть ангорських козенят, стрижених вперше. Це особливо м'яка і тоненька пряжа для створення ажурних, легких виробів.

Seide - шовк, особливо цінний матеріал, отриманий промисло з волокон шовкопряда. Так як матеріал дорогий, то його частка в складі пряжі не перевищує 30%.

Baumwolle - бавовна, дуже м'яка, що не мерсеризується. Бавовна ggh ідеально підходити для в'язання спицями одягу на всі сезони.

Leinen - льон, самий екологічно чистий компонент будь пряжі, так як ця рослина при вирощуванні не вимагає багато хімії. У в'язаних речах льон від ggh виглядає натурально багато.

ggh - це гарантія якості, постійне оновлення асортименту, не тільки підтримка модних тенденцій, але і їх створення.

В інтернет-магазині Вдала пряжа завжди великий вибір пряжі ggh на складі, а також можна замовити вподобану на німецькому сайті www.rebecca-online.de. Якщо є питання - пишіть, телефонуйте. Вибирайте якість і будьте завжди в тренді!

На кожній сторінці пряжі ggh в нижній частині в розділі Рекомендовані товари можна знайти набори для в’язання саме для цієї пряжі! 

Розгорнути
Вгору