0

Засоби догляду за в'язаними речами EUCALAN

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Мері Еллен Едгар – засновниця Eucalan, і її історія надихає. Її підприємство у світі альтернативних продуктів для прання розпочалося з візиту до друга до Австралії, який дав їй домашній засіб Міністерства сільського господарства для прання вовняних виробів без змивання. Місіс Едгар, що живе в селі і звикла економити на колодязній воді та септиці, випробувала суміш сама і була вражена результатами; червоно-білий вовняний светр її чоловіка гарно вимивався, і вона заощадила час, воду та енергію завдяки тому, що формула не потребує змивання.
Натхненна пані Едгар перейшла на наступний рівень і почала виробляти новий продукт на комерційній основі.
Назва копманії, Eucalan, є комбінацією двох основних інгредієнтів оригінальної формули продукту - евкаліпта і ланоліну. Продукт з ароматом евкаліпта, як і раніше, доступний разом з лавандою, що солодко пахне (яка, як і евкаліпт, пригнічує міль) і грейпфрутом, який володіє природними дезінфікуючими властивостями. Є також варіант без запаху для людей з чутливістю до запахів, та новий ароматизований жасмином «Wrapture».
Крім екологічної цінності, практичне значення Eucalan полягає в тому, що його можна використовувати як у пральних машинах з фронтальним завантаженням, так і в пральних машинах з вертикальним завантаженням, а також у раковинах для миття рук. Маючи унікальну перевагу, що не вимагає змивання, Eucalan є ідеальним супутником у подорожах, дозволяючи легко прати делікатні речі далеко від дому та в готелях.
Щойно розпочався маркетинговий процес, перші продажі пішли із незалежних місцевих магазинів пряжі. Великий прорив пані Едгар стався після продажу ящика Eucalan торговцю, який просував на Канадській національній виставці (CNE) светри ручного в'язання. Збільшення продажів почалося, коли пані Едгар продемонструвала Eucalan на фестивалі творчого шиття та рукоділля в Торонто, і її перше замовлення в США (від власника магазину пряжі) стало стартовим майданчиком для відкриття роздрібних продажів у Сполучених Штатах. Продажі по всьому світу зросли за рахунок реклами в журналах та участі у міжнародних виставках.
Після того, як вона сама займалася всім бізнесом протягом року, до місіс Едгар приєдналися члени її сім'ї, і компанія почала неухильне розширення за рахунок найму торгових представників та інших співробітників. Сьогодні Eucalan, як і раніше, залишається сімейною справою: Мері Еллен Едгар - практичний радник, а невістка Дженніфер Едгар - головний виконавчий директор.
Хоча початкова база роздрібних покупців пряжі та магазинів нижньої білизни залишається найбільшою, потенційне зростання полягає в здатності компанії вразити більш широку демографічну групу споживачів тим, що Eucalan пропонує новий підхід до прання та практичну альтернативу хімчистці тонкої вовни, мережива, шовку, шерсті, кашеміру. Засіб також ідеально підходить для дитячого одягу, танцювального одягу, нижньої білизни.
«Як президент я більше радник, посол і розвідник», - каже Мері Еллен Едгар. «Я завжди шукаю потенційних клієнтів і, як і раніше, прагну надавати найкраще обслуговування та найкращий продукт за найкращою ціною – і досягати успіху в бізнесі чесно та справедливо. Я, як і раніше, отримую особливе задоволення від того, що компанія зростає, а ринок розширюється».
 

Розгорнути
Вгору