0

Інструменти для в'язання Clover (Кловер)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Про компанію Clover

Про японському якості продукції, що випускається, можна говорити вічно, але ми приділимо увагу досвідченій компанії «Clover».
Історія фірми починається в 1925 році, коли вона була заснована Тосіо Окада в Японії.
Назва Clover виникла, коли молодий Тоcіо навчався в парку і використовував конюшину, щоб робити закладки на сторінках підручника. Коли Окада заснував компанію, він наполегливо працював і був відданий своїй справі. Ці якості потрібні були для досягнення успіху.
Фабрика виробляє власні аксесуари для рукоділля з 1945 року і до цих пір вважається новаторською і інноваційною компанією, яка дбає про якість виробленого товару.
У 1948 році фірма Clover офіційно стала торговою маркою. Спочатку це була оптова компанія, яка займалася продажем голок і аксесуарів для рукоділля. Незабаром Clover перетворилася на великого виробника. На сьогоднішній день користуючись найсучаснішим обладнанням, японська фірма прекрасно використовує уяву своїх інженерів і створює прекрасні інструменти, які ми всі знаємо і любимо. Головний офіс Clover, логістичний центр і головний виробничий завод знаходяться в Осаці в Японії.
Дана компанія пропонує широкий вибір інструментів і аксесуарів для в'язання, які сподобаються всім, від новачків до експертів. Наш інтернет-магазин з гордістю пропонує асортимент товарів, а також широкий спектр корисних аксесуарів для в'язання гачком.
Японська компанія в даний час працює по всьому світу і пропонує різноманітний перелік інструментів для рукоділля, приділяючи особливу увагу швейному приладдю, в'язанню, клаптикового шиття і квілінгу.
Більш детально ознайомитися з наявною продукцією Clover можливо в нашому інтернет-магазині «Вдала пряжа». 
Віддай перевагу японській якості!
 

Розгорнути
Вгору