0

Стокова італійська бобінна пряжа від Zegna Baruffa Lane Borgosesia

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Про компанію Zegna Baruffa Lane Borgosesia

Повітропроникність, м'якість, еластичність, технічні характеристики - лише одна сторона якості. Для досягнення досконалості також потрібне 100% натуральне, відновлюване та біологічно розкладене волокно.
Це основна філософія Zegna Baruffa Lane Borgosesia.
Цінність, яку можна з гордістю носити щодня.
Історія вовняної фабрики починалася з Manifattura Lane Borgosesia і пов’язана з іменем родини Антонгіні. Карло Антонгіні (1797-1886), який, втікши з Мілана через свою участь у революційних повстаннях 1848 року, знайшов притулок у Вальсесії, де він разом зі своїми братами розпочав перші плани заснування камвольно-прядильної фабрики в Англії. Територія Вальсесії виявилася особливо придатною, оскільки вона була розташована вздовж маршруту міграції отар овець до району Б’єлла, і це фактично було в Боргозезіі біля річки Сезія, де періодично відбувалася стрижка овець і прання вовни.
Пряжа Zegna Baruffa Lane Borgosesia іде під марками Baruffa, Chiavazza і Botto Poala.


Baruffa


Baruffa завжди була найбільш представницькою маркою пряжі для трикотажних виробів. Серед класичних, модних і високоякісних ниток найбільш відома і цінна CASHWOOL®.
Класична камвольна пряжа виробляється повністю в Італії на історичному заводі в Боргозезі, де всі етапи виробничого процесу виконуються за принципом повної вертикальної інтеграції. Лабораторія контролю якості контролює всю сировину та перевіряє відповідність усім необхідним параметрам тонкості, довжини, волокна та очищення. Виробничий цикл починається з обробки волокон, завдяки чому можна досягти найкращих результатів м’якості та стійкості, відсутності усадки та можливості прання в пральній машині.
Весь цикл прядіння виконується власноруч з найсучаснішою технологічною підтримкою.
На сьогоднішній день на заводі в Боргозезі працює понад 500 осіб. 


Chiavazza 


Лінія Chiavazza підсумовує історичну спадщину «Filatura di Chiavazza» після злиття з Zegna Baruffa Lane Borgosesia в 2009 році. Під цим брендом ми знаходимо вовняну пряжу найвищої якості, вироблену виключно на заводі Vigliano Biellese, виготовлену за допомогою найтоншої шерсті і кашеміру.
Весь виробничий цикл відбувається повністю на одному заводі, починаючи від фарбування волокна, початкового етапу для отримання об’ємного, м’якого та легкого продукту. Велика увага приділяється змішуванню волокон, що важливо для збереження постійних характеристик пряжі. На наступному етапі, на чесальних машинах, волокна розкриваються через канал між циліндрами різного розміру, щоб отримати тонку ворсисту нитку, яка стає основою прядіння.
Відповідно до принципу якості без компромісів, на заводі все ще використовують традиційне прядіння, яке називається «автомобільним» або спінінгом, жертвуючи робочою швидкістю заради найкращого результату з точки зору регулярності.


Botto Poala


Колекція Botto Poala втілює найпередовішу концепцію досліджень та інновацій групи компаній. Ця лінія характеризується широким асортиментом ексклюзивної тонкої пряжі, виготовленої з найтоншого кашеміру, високоякісного шовку та найтоншої мікронної вовни.
Промислова структура Botto Poala, повністю зосереджена на заводі Lessona, характеризується найвищими технічними стандартами на всіх етапах виробництва, щоб відповідати високому рівню пропонованої продукції.
На тому самому заводі централізовано дослідження та розробка продукції, оновлено лабораторію в’язання для кращого визначення потреб клієнтів.
Велика увага приділяється гнучкості виробництва, що є необхідною умовою для того, щоб з необхідною швидкістю справлятися зі все більш стислими термінами модної системи. У цьому «меншому» розмірі клієнти знаходять ідеальне поєднання найсучаснішої технології та промислової ручної роботи. Традиційний досвід Botto Poala у виробництві пряжі для ткацтва – це особливий асортимент, виготовлений з однакових високоякісних волокон з різним числом і крученням.
Весь цикл прядіння здійснюється власними силами та з використанням найсучасніших технологічних засобів. Виробничий завод Borgosesia налічує понад 500 працівників. 


Екологічна стійкість та енергозбереження знаходяться в центрі уваги на обох заводах компанії, про що свідчать інвестиції, зроблені для максимального очищення води та повторного використання тепла, виробленого хімчистками, для опалення виробничих приміщень.
 

Розгорнути
Вгору