Кількість
|
Вартість
|
||
|
В'язання насамперед асоціюється з теплими та пухнастими светрами, рукавичками та шапками. Бо ці речі в'яжуться на холодну пору року, для їх виготовлення майстрині частіше вибирають натуральну овечу вовну. Вона дуже тепла, м'яка, приємна на дотик і доступна в різних кольорах. Придбати її з адресною доставкою по Черкасах та в інші міста України можна у магазині «Вдала Пряжа». Ми пропонуємо пряжу, інструменти, набори гачків і спиць, які недорого коштують і підходять для в'язання літніх та зимових речей.
Види пряжі з овечої вовни
Під вовняною пряжею в першу чергу маються на увазі нитки, які отримують з вовни овець. Вони бувають 100% натуральними чи сумішшю. Як правило, якщо у складі мотка є навіть кілька грамів синтетичних або штучних волокон, то він коштує недорого.
У продажу представлені такі види овечої пряжі:
- на 100% складається з вовни;
- суміш вовни овець та альпаки з додаванням поліакрилу;
- суміш, що складається на 50% із вовни та на 50% із поліакрилу;
- вовна + поліамід;
- суміш з вовни, віскози та поліаміду з додаванням кашеміру та ангори.
Окрім цього, матеріал відрізняється за товщиною. Для в'язання дитячих речей, павутинок та шалей більше підходить тонка вовна, для светрів, шапок та шкарпеток — товста.
Колірна гамма ниток з овечої вовни
Одна з переваг пряжі з вовни — стійкість до випадкового фарбування при взаємодії світлих ниток з яскравими. Майстрині можуть замовити мотки, витримані в нейтральних природних відтінках або пофарбовані у яскраві та незвичайні кольори. Це дозволяє в'язати з них дитячий та дорослий одяг, аксесуари та постільні речі.
Характеристики та особливості вовняної пряжі
При виробництві цього матеріалу використовують натуральну вовну овець, яку одержують під час стрижки або вичісування. Результатом тривалої обробки є тонка нитка, серед переваг якої виділяють:
- гігроскопічність;
- екологічність;
- еластичність;
- відмінна теплоізоляція;
- еластичність;
- міцність;
- доступну вартість.
На те, скільки коштують нитки, впливає склад. Як правило, суміші дешево коштують, але при цьому вони зносостійкі. Крім того, мотки, що містять синтетичні волокна, утворюють менше ковтунців.
Що в'язати з овечої пряжі
Будь-якої натуральної пряжі немає ціни при в'язанні зимового одягу та аксесуарів. Її можна замовити, щоб зв'язати:
- светр;
- безрукавку;
- комплект з шапки, шарфів та рукавичок;
- дитячий комплект на виписку;
- плед;
- пінетки або шкарпетки;
- домашній декор.
Нитки відрізняються еластичністю та стійкістю до деформації. З них виходять виразні візерунки, арани та коси.
Секрети догляду за в'язаним одягом з вовни
Як і у випадку з іншими вовняними речами, одяг з овечої пряжі зберігають у складеному вигляді. Якщо повісити їх на плічка, вони витягнуть, деформуються і стануть виглядати дешево. Переважне ручне прання при температурі 30-35 градусів з додаванням шампуню або гелю для делікатних речей. Як і вироби з віскозної пряжі, вовняні речі не можна терти. Краще трохи стискати. Полоскати потрібно руками у великій кількості води, нагрітої до температури 30-35 градусів. Щоб повернути ворсу м'якість та пухнастість, можна використовувати бальзам для волосся або кондиціонер для білизни.
Дізнатися, скільки коштують нитки з натуральної вовни, можна в каталозі «Вдала Пряжа». Інтернет-магазин пропонує матеріали та інструменти для в'язання, які можна вибирати за ціною, метражем, вагою в грамах і кольором. Якщо ви купите їх на загальну вартість від 1200 грн, ми доставимо замовлення на вказану адресу в Черкасах або в інше місто України безкоштовно.