0

Товари для в'язання PRYM

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Prym є одним із найстаріших сімейних підприємств у Німеччині та одним із найстаріших у світі. Сьогодні компанія розділена на чотири сегменти та має головний офіс у Стольберзі, місті, що межує з Бельгією та Нідерландами. Команди продажів і виробничі потужності Prym Group розташовані по всьому світу, а компанія працює на всіх основних ринках світу. 
Один із підрозділів компанії - Prym Consumer є провідним світовим постачальником товарів для творчого шиття та рукоділля, а також модних аксесуарів. Завдяки глобальній мережі виробничих підприємств, централізованій програмі управління якістю та чудовій увазі до деталей, продукція Prym Consumer є важливою для швейної та рукодільної промисловості по всьому світу. 
Переваги продукції PRYM:
- постійний потік нових і захоплюючих продуктів;
- екологічно чисті технології виробництва;
- орієнтовані на клієнта підходи;
- розумні розробки і вдосконалення перевірених часом товарів.
Завдяки цим перевагам частка компанії на ринку постійно зростає.
Секрет успіху полягає у відданості постачанню інноваційних високоякісних продуктів.
Товари для швейного виробництва є основою бізнесу PRYM.
Для більшого охоплення ринку товарів для творчості і рукоділля PRYM розміщує свої замовлення на фабриках уже відомих і перевірених виробників. Так деякі види спиць для в’язання для PRYM виготовляю KnitPro. Чи на жаль, чи на щастя це стало уже загальноприйнятою практикою. Тому при виборі для себе нових спиць чи гачків цікавтеся їх походженням. Може трапитися, що щось нове – це уже давно випробуване старе.
Керуючись правилом – для своїх покупців тільки краще – у інтернет-магазині Вдала пряжа можна купити особливі позиції товарів для в’язання PRYM, які або не повторюються з іншими виробниками, або їх доповнюють:
-    Засоби догляду за в’язаними речами;
-    Органайзери;
-    Аксесуари для в’язання.
Таких дрібниць багато не буває.

Розгорнути
Вгору