0

Pura Lana Italia (P.L.I) - бездоганна якісна бобінна пряжа, затребувана найкращими текстильними Домами мод

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Італія! Тоскано! Найкрасивіша і найродючіша земля, яка виростила на своїх пагорбах серед кипарисів і піній, на нескінченних просторах полів із соняшниками таких великих геніїв, як Леонардо да Вінчі, Франческо Петрарка, Амеріго Веспуччі, Данте Аліг'єрі — список можна продовжувати до нескінченності!
Тоскана щедро поділилася з нами своїми необмеженими можливостями для створення у місті Прато, текстильної столиці усієї Європи, чудової пряжі PURA LANA ITALIA! Адже для цього тут створено ідеальні умови із віковими традиціями! Дивовижний Світ перетворення первинних матерій найвищої якості на чарівну пряжу преміум-класу, яка допоможе вам створити успішний та довговічний проект!
Адже кожен із нас, загортаючись у теплі м'які пледи з мериносу та кашеміру, прагне отримати шматочок тепла та затишку. Накидаючи на плечі найтоншу пелену з невагомого і ніжного кид мохера на шовку, жінки відчувають всю глибину своєї жіночності, ніжності та витонченості. У стильних пуловерах з вовни яка та джилонгу чоловіки почуваються привабливішими, мужнішими та сильнішими, а в кардиганах з твідів – більш спортивними та елегантними!
Ідею унікальної пряжі PURA LANA ITALIA кілька років тому вигадали експерт з виробництва текстилю Стефано Маркеттіні та дизайнер Анастасія Клементіна Жиро.
«Якість без компромісів» — ось їхній головний принцип!
Понад 40 років Стефано Маркеттіні займається виробництвом пряжі та текстилю. Закінчивши Промисловий Технічний Інститут Прато, Стефано протягом багатьох років відточував професійні навички. Поступово осягаючи мистецтво створення чудової пряжі, він став одним із найдосвідченіших і найавторитетніших італійських технологів.
Співавтор колекції пряжі PURA LANA ITALIA – дизайнер та натхненник Анастасія. Вона вибирає кольори та відтінки пряжі, створює тонкі, елегантні поєднання фарб. Витончена і насичена палітра кольорів пряжі PURA LANA ITALIA - один з проявів її бездоганної якості, яка так важлива для нас.
Ми не можемо змінити світ, але ми створюємо високоякісну пряжу PURA LANA ITALIA, завдяки якій у світі стає затишніше та тепліше! Наша натуральна пряжа – це символ стабільності, нагадування про традиції бездоганного італійського текстилю, матеріал найвищої проби, який надихає яскраві дизайнерські ідеї. Це те, чим хочемо з радістю поділитися з вами!
Але найголовніше – пряжа PURA LANA ITALIA дарує можливість дбати про вас. Ми точно знаємо: вона зігріє вас і зробить ваше життя яскравішим!
Важливою частиною культури виробництва пряжі у місті Прато є утилізація відходів та залишків виробництва. Виробництво PURA LANA ITALIA є віртуозним експертом у виробництві ЕКО. Весь цикл виробництва відповідає всім нормам безпеки та збереження екології навколишнього середовища. Використовуючи матеріали ЕКЗ, вони створюють лімітовані, унікальні та неповторні колекції пряжі, які не оновлюються!
Марка PURA LANA ITALIA гарантує бездоганну якість Вашої роботи!

Розгорнути
Вгору