0

Стокова бобінна пряжа від Loro Piana

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Про компанію Loro Piana

Бренд бере початок з міста Тріверо (район на півночі Італії, що славиться текстильним виробництвом). Сім'я Лоро П'яна почала свою діяльність як купці шерстяних тканин на початку 19-го століття. 
На сьогодні Loro Piana – компанія, яка знаменита у всьому світі якістю вовни, що переробляється на її виробництвах. 
Постійно розвиваючись і прогресуючи, Loro Piana створює нові покоління тканин з інноваційними характеристиками комфорту, легкості і краси. На сьогодні компанія займає лідируючи позиції у світі по виробництву вовни з новозеландських і австралійських мериносів, з монгольських і китайських кашемірів.
До речі, цікавим є той факт, що саме Loro Piana належать унікальні права на виробництво тканин з вовни перуанської вікуньї – найдорожчої у світі.
Для того, щоб виробити найкращі тканини, потрібна найкраща сировина, кращі технологи, новітнє обладнання, сучасні лабораторії. Пряжу з такого виробництва не можна купити дешево.
Звичайно ж класичну пряжу для ручного в’язання у мотках Loro Piana не продає. На ринок потрапляє лише незначна частина пряжі у бобінах, яка залишилася після виробництва тканини для певної колекції. Тому отримати частинку якості цього бренду за доступною ціною можна тільки у стокових бобінах. 
Вдала пряжа постійно тримає руку на пульсі і надалі буде намагатися радувати своїх замовниць лише якісною пряжею натурального преміального складу відомих брендів.

Розгорнути
Вгору