0

Filati Biagiolo Modesto (Філаті Б'яджолі Модесто) - легенда італійської бобонної пряжі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сто років тому розпочався шлях Filati Biagioli Modesto (Філаті Б'яджолі Модесто) з амбіціями та прагненням виробляти кардну пряжу найвищої якості. У 1960-х роках Модесто, блискуча людина і пристрасний шанувальник кашеміру, перетворив прядильний бізнес, започаткований його батьком, на нинішню компанію Filati Biagioli Modesto.
Сировина, що використовується сьогодні для виробництва натуральної пряжі, походить з дорогоцінних і шляхетних волокон: кашеміру та дитячого кашеміру, вікунії, шовку, верблюжої вовни, яка, ангори, італійської вовни, вовни австралійського мериносу та льону. Вони ретельно відбираються та трансформуються повністю в Італії, щоб гарантувати якість Made in Italy.
З відданістю справі, яка завжди вирізняла сім'ю, на честь якої вона отримала свою назву, компанія Filati Biagioli Modesto за минулі роки розвинула виняткову спеціалізацію у виробництві кардної пряжі.
Завдяки ентузіазму та ретельному відбору своїх співробітників, за минулі роки компанія перетворилася на безцінну творчу спадщину, що завжди йде в ногу з інноваціями та тенденціями ринку високої моди та розкоші.
У Filati Biagioli Modesto дизайн пряжі – це унікальний момент, коли емоційний аспект стає рушійним та творчим елементом усього процесу. Накопичений досвід передається з покоління до покоління, а проби, помилки та успіхи зберігаються у дорогоцінних архівах, таких як архів Тінторії, що містить десятки тисяч рецептів фарб.
Безперервний процес зростання призвів до того, що фарбувальний завод компанії став компанією, що спеціалізується на фарбуванні волокон і пряжі в мотках, а також на фарбуванні та обробці готової продукції, задовольняючи тим самим усі потреби своїх клієнтів.

Розгорнути
Вгору