0

Casa del Filato - бобінний сток з Італії

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Про компанію Casa del Filato

Casa del Filato засновано в 1962 році в провінції Флоренція, в період активного промисловому розвитку Італії.
Завдяки зростанню економіки того часу компанія, спочатку заснована як торговець пряжею, швидко стала безпосереднім виробником усіх своїх продуктів, утвердившись на італійському та закордонному ринках, співпрацюючи з найкращими ткацькими та трикотажними брендами в усьому світі.
Casa del Filato пропонує своєм клієнтам вишукану пряжу, її суміші відмінної якості та ретельного відбору: ті самі, які дозволяють їм з ентузіазмом брати участь у найкращих ярмарках сучасного ринку: кашемір, шовк, вовна, ангора – це лише частина пряжі, з якою вони працюють., 
В даний час через матеріально-технічні потреби штаб-квартира Casa del Filato розташована в промисловій зоні Сеано, в провінції Прато.

Працівники твердо вірять в цінності та потенціал виробництва Made in Italy, тому в компанії використовують лише високоякісні ретельно відібрані матеріали.
Мало того: навіть обладнання, яке повністю належить компанії, дозволяє їй проводити безперервні дослідження та створювати нові технології і склади пряжі.
Значна частина виробництва базується на кардочесаному прядінні з використанням таких волокон, як кашемір, шовк, вовна та ангора. Усі етапи відбуваються на одній фабриці та ретельно перевіряються і контролюються, починаючи від фарбування та складання волокна, аж до підготовки, прядіння та, нарешті, намотування та пакування. Повний процес, у якому компанія прагне гарантувати продукт серед найкращих на ринку. 

На українському ринку можна дешево придбати стокову бобінну пряжу Casa del Filato преміальних складів за доступною ціною. 

Розгорнути
Вгору