0

Спиці та гачки Addi

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Про компанію Addi

Компанія Gustav Selter GmbH & Co. KG з Альтени виробляє високоякісні спиці для ручного в'язання марки Аddi з 1829 року, що робить її єдиною компанією в Європі, що виробляє повний асортимент в'язальних спиць і гачків. Фірма виробляє інструменти з латуні, алюмінію, сталі, пластика і бамбука.
Майже 190 років сімейний бізнес тепер уже в шостому поколінні конкурує на міжнародному ринку і намагається створити ідеальні інстументи для рукодільниць усього світу. Бренд відкрито заявляє, що іноді існує потреба у проведенні 25 кроків ручної роботи, поки гачок або спиця не стане ідеальною.
Про незвичайну якості товарів можна судити і по такому аспекту, як матеріал для виробництва. Addi закуповує тільки 7% асортименту, інші 93% виробляються в Німеччині і в основному вручну.
Тому можна з упевненістю сказати, що, купуючи товари цієї фірми, Ви можете розраховувати на продукти преміум-класу з ідеальними переходами, гнучкими кабелями і гладкими поверхнями. Наш магазин «Вдала пряжа» пропонує великий вибір інструментів для в'язання, природно, вироблених в Німеччині.
Варто сказати, що компанія Addi дотримується при виробництві високих стандартів якості. Також під час робочого процесу відбувається постійний контроль, що значно позначається на якості продукції. Фірма веде відкрите виробництво і проводить екскурсії по компанії, що говорить про прозорість робочого процесу.
На сьогоднішній день назва Аddi означає спиці і гачки екстра-класу. Продукція продається більш ніж в 55 країнах. Високоякісні товари Аddi гарантують чисте задоволення від в'язання спицями та гачком, а також втілення в життя будь-яких творчих ідей майстринь.
Побалуйте себе цим особливим інструментом, перегляньте пропозиції бренду Аddi. Воно того варте!

Розгорнути
Вгору