0

Пряжа для в'язання Aade Long (Кауні)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Про компанію Aade Lõng
У 1969 році утворилася естонська фірма «Aade Lõng» на базі радянської фабрики. Компанія досі дарує радість жінкам і прикрашає їх життя. У багатьох країнах товар фабрики «Aade Lõng» знають як «Kauni» або просто пряжа Кауні. «Kauni» це фірма з Данії, має естонські коріння. Пряжа поставляється в Данію, де її фасують і далі вона продається під цією ж торговою маркою.
Багаторічний досвід виробництва і висока якість допомогли завоювати повагу в’язальниць по всьому світу. З самого початку основною продукцією була однотонна пряжа тільки натуральних відтінків. На сьогоднішній день компанія додала в список продукції різні однотонні і секційні пряжі, карданну шерсть і шерстяні вироби.
Це чудова новина, що вироби ручної роботи та натуральні матеріали з кожним днем стають все більш затребуваними, тому варто розповісти про продукцію докладніше.
Вся пряжа виготовляються з 100% слабкообробленої овечої вовни, що забезпечує натуральність і екологічність. Вироби з необробленої овечої вовни спочатку можуть здатися трохи жорстким для вашої шкіри. Але виробник гарантує, що всі продукти натуральні і безпечні для людини. Структура і склад натуральної вовни додадуть майбутнім виробам природну теплоту.
Що важливо, в своїй продукції компанія використовує тільки високоякісну шерсть, яка в основному поставляється з Швеції, Австралії та Нової Зеландії, а також від місцевих естонських вівчарів.
Якщо говорити про Aade Lõng, то варто сказати, що компанія представляє клієнту широкий асортимент продукції. Необхідно відзначити, що нитки упаковують в пасма, вони відрізняються за вагою.
Також естонська фабрика є членом торгово-промислової палати в Естонії. Відповідно весь товар підприємство випускає відповідно до європейських стандартів, що значно позначається на якості пряжі.
Вам обов'язково варто ближче познайомитися з продукцією компанії «Aade Lõng». Ознайомитися з товарами компанії можна в нашому інтернет-магазині Вдала пряжа. Займіться кольоротерапією з пряжею Кауні!
 

Розгорнути
Вгору