Льон

116 грн

Пряжа Linova ggh - це високоякісна бавовна з вмістом льону. Вже доведено, що льон в літніх речах добре вбирає вологу і випаровує її. До того ж пряжа з льоном має матовий блиск. В результаті змішування..

34 грн

Performance Linen Fan - трикомпонентна пряжа, що поєднує в собі переваги бавовни 50% з м'якістю акрилу 26% і сільським стилем льону 24%. Підходить для дитячого одягу, весняних блузок і кардиганів, а т..

38 грн

Performance Linen Touch - це натуральний продукт, ймовірно, кращий варіант для людей з чутливою шкірою. Бавовна 80% без додаткової обробки в поєднанні з льоном 20%. Прохолодний і приємний в шкарпетці...

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Льон - волокно відоме ще з незапам'ятних часів (VIII століття до н.е.). Волокно перевірено часом. Які ж характеристики льону зробили його таким живучим і чому у нас в побуті вироби з льону все одно вважаються ексклюзивними і не дешевими?

1. Важливою характеристиками лляного волокна є екологічність. Льон для вирощування не вимагає добрив. Бур'яни не ростуть, так як льон забиває їх зростання.

2. Другою важливою перевагою є міцність і зносостійкість. Ці якості є наслідком властивостей самого волокна - міцного, круглого, луб'яного.

3. Далі слід виділити високу повітропроникність і теплопровідність. Вже доведено, що під лляним одягом влітку температура нижче, ніж під бавовняної. Саме тому льон використовують для літніх речей.

4. І нарешті містична властивість льону - це чистий антисептик. На лляних речах не уживаються бактерії, а мікроби льон вбиває!

Чому ж льону мало і він такий дорогий?

Це пояснюється високою трудомісткістю процесу обробки сировини. Льон вирощують, збирають за допомогою комбайнів лляну солому. Вона повинна вилежатися на поле 2-3 тижні, щоб її вимочили роса і дощі. Потім первинний етап обробки - сушка, м'яття, тіпання. Потім прядильне виробництво - чесання, отримання рівниці, безпосередньо прядіння. І, звичайно ж, завершальний етап фарбування. І якщо про овець можна сказати, що вівці - це не тільки цінне хутро, а й м'ясо, і молоко, то з льону буде тільки волокно.

Через такі особливості виробництва льону, дуже часто його використовують у сумішах з бавовною, віскозою, шерстю.

Незважаючи на дорожнечу, льон тримає високу планку популярності ще й завдяки громадській думці, що льон це символ моральної чистоти і невинності.

В інтернет-магазині Вдала пряжа невеликий вибір пряжі з вмістом льону, і особливу увагу рекомендую звернути на Linova ggh.