Альпака

165 грн

Бебі альпака фіно - воістину золото інків. Новинка від ggh зимового сезону 2017-2018 рр. Дуже тонка ниточка довгою 200 м в 25 г ". Це зроблено спеціально, щоб дати в'язальниця самим варіювати товщину ..

140 грн

Пряжа Бергамо від ggh - це особлива пряжа для створення особливих неординарних речей. Вона має легкий букльований ефект, що робить пряжу об'ємною.45% шерсть, 45% поліакрил, 10% альпака 100м / 50гПорад..

130 грн

Пряжа пройшла спеціальну обробку для полегшення і об'ємності. В результаті вийшла легка і економна пряжа ggh Cumba. Шерсть і альпака в складі роблять речі теплими.42% шерсть, 28% альпака, 30% поліакри..

165 грн

Є два типи тварин Альпак: Альпака Уакайа - це найпоширеніший вид, який схожий на маленького пухнастого ведмедя і Альпака Сурі. Другий вид більш рідкісний (тільки 5% з усіх альпака) і тому цінний. Його..

245 грн

Німецька пряжа для в'язання Lamana Piura. Склад пряжі: 100% бебі альпака. Це дуже елітна і якісна сировина. Бебі альпака високо цінується і важко видобувається. Піура сподобається тим, хто в'яже гачко..

55 грн

Чудово збалансована за складом, універсальна до застосування і демократична за ціною - ця якісна італійська пряжа порадує в'язальниць. М'яка і ніжна - вона ідеально підходить для в'язання теплих, зати..

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Альпака - це тварина сімейства верблюжих, рідними краями проживання яких є Південна Америка. Завдяки популярності вовни альпака і сучасної селекції, ці тварини зараз вирощують у багатьох країнах світу. Кращими постачальниками якісної сировини вважається Перу і Нова Зеландія. Чим же унікальна шерсть альпака? Тварини живуть в кліматичній зоні, де перепади температури досягають 30 градусів. Вони мають шерсть, яка захищає від сонця і не перегріває тварин, а також уберігає від морозів.

Якщо порівнювати з овечою вовною, то вона:

- тепліша,

- міцніша,

- м'якша,

- легша.

Але все це відноситься тільки до відібраної якісної вовни альпака. Якщо тварину вчасно не постригти, то її шерсть буде товстою, важкої і колючою. Тому якщо на пряжі зазначено, що вона містить альпаку, то це ще не ставить знака якості апріорі. Але якщо виробник все-таки постарався і зробив все як треба, то краще пряжі годі й шукати. Шерсть альпака не містить ланоліну, тому гіпоалергенна. Пряжа з альпаки не скачується !!! І звичайно ж, чим молодша альпака, тим дорожче її шерсть. Найдорожча це пряжа бейбі альпака.

Suri (Сурі) і Huacaya (Хуака) - два види альпака, що живуть на Землі. Їх шерсть дуже відрізняється по призначених для користувача характеристикам. Хуака дуже поширений вид альпака, їх шерсть трохи грубіше, має природні завитки, тому пряжа виходить пружною, а речі носкими. Сурі-альпака займає лише 5% від загального поголів'я альпака. Її шерсть тонше, довше і без завитків. В основному такий матеріал використовують в тканих виробах. Пряжу теж роблять, але з відбірної сировини. Така пряжа за своїми якостями краще мохеру.

В інтернет-магазині Вдала пряжа можна купити найкращі представники пряжі альпаки в чистому вигляді 100% Baby Alpaca Fino і Suri Alpaca від ggh Garn. Якщо в сумішах, то це Cumba ggh. Якісна пряжа і гарні кольори зроблять в'язані речі улюбленими на багато років!