Літо

129 грн

У перекладі з італійського слово "bellina" - мініатюрна, мила, красива.Пряжа Bellina ggh - ніжна, легка, приємна. Має ефект ворсистості, завдяки чому візуально збільшується в об'ємі. Можна застосовува..

105 грн

Пряжа Cottina ggh - класична бавовняна пряжа середньої товщини, виготовлена на італійських фабриках з високоякісної сировини. Колірна гама багата як яскравою палітрою, так і спокійною пастельній гамою..

116 грн

Пряжа Linova ggh - це високоякісна бавовна з вмістом льону. Вже доведено, що льон в літніх речах добре вбирає вологу і випаровує її. До того ж пряжа з льоном має матовий блиск. В результаті змішування..

120 грн

ggh Reva - пряжа виготовлена за допомогою нових технологій. Ревальвація - обробка сировини для досягнення спеціального ефекту. У пряжі Reva він джинсовий. Якісна пряжа для створення сучасних і модних ..

105 грн

Пряжа Tavira ggh для тих рукодільниць, які люблять швидко в'язати. Номер спиць, рекомендований виробником - 4-5. Вироби з пряжі Тавіра вийдуть добротні, і не тільки для прохолодних літніх вечорів. Вон..

145 грн

Ковток свіжого повітря - такий переклад назви пряжі VOLANTE ggh. І це так! Коли хочеться чогось і теплого, і прохолодного - тоді вибирайте шерсть з бавовною. Саме такий склад пряжі має Volante. У ..

30 грн

Cotton Bay - це 100% нескручена бавовняна пряжа, виготовлена для забезпечення виняткової м'якості і приємного відчуття на дотик.Cotton Bay підходить для дитячого одягу та аксесуарів. Виробник обрав на..

34 грн

Performance Cotton Diamond - високоякісна 100% бавовняна пряжа. Нитка нескручена і мерсеризована.Вага мотка 50 г, довжина 100 м.Рекомендовані спиці 3-4.Пряжа підійде для в'язання іграшок. ..

26 грн

Пряжа Cotton Mate виробництва Performance (Болгарія) - прекрасний варіант пряжі для створення дитячих речей. Пряжа м'яка, тактильно приємна, відмінний варіант для тих в'язальниць, яким вже набридла..

Показано з 1 по 9 із 22 (всього 3 сторінок)

Хоч і можна виділити пряжу по категорії «Літо», але ця пряжа для роботи протягом всього року. Зимовою пряжею в'язати влітку спекотно, незручно. А ось бавовною завжди приємно: і влітку для літніх виробів, і взимку для домашніх виробів. Такий розділ завжди популярний і відвідуваний. Та й температурні умови проживання і роботи, як правило, комфортні, тому все частіше роблять пряжу демисезонной, змішуючи літні волокна з зимовими.

Всі літні пряжі роблять із сировини рослинного походження. Вони дарують прохолоду і захищають від перегріву. Традиційно літня пряжа містить бавовну, льон або віскозу. У сумішах іноді використовують акрил.

Бавовна – найпопулярніша сировина для літньої пряжі. Його вирощують багато в субтропічному і тропічному поясі по всій планеті. Завдяки довговолокнистості з бавовни виходить міцна і довговічна нитка. Вироби з бавовни будуть радувати Вас протягом довгого часу. Завдяки процесу мерсеризації, колір пряжі з бавовни не вигорає, а нитка додає міцності. Мерсеризація - це процес занурення бавовни в хімічний розчин з наступним промиванням. Тому якщо хочете мати пряжу з меншою кількістю впливів на сировину, то обходьте пряжу з такою позначкою.

Льон менше використовується як сировина для виробництва пряжі через менший попит і більшу вартість. Ціна обумовлена більшою трудомісткістю процесу прядіння льону. Але шанувальників пряжі з льону все одно багато. Виріб з льону - це символ чистоти. Для здешевлення пряжі льон змішують з бавовною.

Віскоза - це штучне волокно, отримане з деревної целюлози.

Залежно від технології виробництва пряжа може бути схожа на шерсть, шовк або льон.

Так як літні пряжі - це в першу чергу для літніх нарядів, то і забарвлення такої пряжі найрізноманітніше.

Великий вибір кольорів літньої пряжі можна знайти на сторінках інтернет-магазину Вдала пряжа.