Lamana

175 грн

Пряжа для в'язання Lamana Bergamo виготовлена в Італії на замовлення німецької торгової марки Lamana. Склад пряжі: 75% шерсть мериноса надлегкого, 25% бебі альпака. 65 метрів в 25-ти граммовом мотку. ..

220 грн

Мериносова пряжа Como Tweed від Lamana - це компаньйон пряжі Como, але з твідовим ефектом. Такий результат досягнутий не за рахунок синтетичних добавок поліаміду, як в більшості пряжі цього виду, а в ..

195 грн

Мериносова пряжа Como - найпопулярніша пряжа з лінійки Lamana. 100% мерінос екстра-лайт, м'який, не колючий, легкий, економний, антиалергенний, ідеальний для дитячого одягу. Це далеко не повний пере..

200 грн

Пряжа для шкарпетків Lamana Merida має преміум склад - суміш мериносової вовни з шовком. Для зносостійкості доданий поліамід. Звичайно ж з цієї пряжі можна в'язати і інші речі. Особливо дитячі. Вони б..

245 грн

Німецька пряжа для в'язання Lamana Piura. Склад пряжі: 100% бебі альпака. Це дуже елітна і якісна сировина. Бебі альпака високо цінується і важко видобувається. Піура сподобається тим, хто в'яже гачко..

420 грн

Lamana Premia - розкішна пряжа преміум складу. 60% супер кід мохер на 40% шовку. Тонка, ніжна, м'яка, легка, навіть невагома. Всі речі з цієї пряжі обов'язково будуть теплими, так як теплота залежит..

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Lamana - німецька компанія-виробник пряжі преміум-класу з 2010 року.

Використовуючи тільки кращу натуральну сировину і нові технології, майстри компанії створили новий напрямок пряжі - екстра-лайт. Неймовірно легка нитка зроблена шляхом відбору тільки тонких волокон і їх «вспушування» в процесі прядіння. В результаті моточок мериноса в 25 грам рівноцінний 50-ти граммовому моточків класичної мериносової пряжі. Витрата зменшується, а зігріваючі якості збільшуються.

Другою важливою особливістю пряжі Lamana є її антиалергенність і м'якість (НЕ колючість). Більшість видів рекомендовано для дитячого одягу, наприклад, Lamana Como.

Велика колірна гамма від яскравих і насичених, до м'яких і приглушених відтінків, дадуть вам можливість завжди знайти свій колір. З кожним роком колекція кольорів поповнюється, не знімаючи з виробництва «старі» всіма улюблені відтінки.

І найголовнішою особливістю пряжі Lamana - прядіння з сировини тільки натурального походження. Ніякої синтетики!

Компанія подбала про зручність вибору кольору. Всі кольори закодовані однаково для всіх видів пряжі. Наприклад, код 01 - чорний, то цим номером буде закодовані чорні кольори всіх видів пряжі Lamana. Це дуже зручно, якщо ви вирішили змішати різні види і сумніваєтеся відповідно кольорів. Беріть один і той же номер, і кольори будуть збігатися.

Купити Lamana в Україні зараз реально. В інтернет-магазині Вдала пряжа представлені найпопулярніші марки Como, Como Twid, Premia. Вибирайте і в'яжіть, байдужих ця пряжа не залишає!