ggh Garn

165 грн

Бебі альпака фіно - воістину золото інків. Новинка від ggh зимового сезону 2017-2018 рр. Дуже тонка ниточка довгою 200 м в 25 г ". Це зроблено спеціально, щоб дати в'язальниця самим варіювати товщину ..

129 грн

У перекладі з італійського слово "bellina" - мініатюрна, мила, красива.Пряжа Bellina ggh - ніжна, легка, приємна. Має ефект ворсистості, завдяки чому візуально збільшується в об'ємі. Можна застосовува..

140 грн

Пряжа Бергамо від ggh - це особлива пряжа для створення особливих неординарних речей. Вона має легкий букльований ефект, що робить пряжу об'ємною.45% шерсть, 45% поліакрил, 10% альпака 100м / 50гПорад..

105 грн

Пряжа Cottina ggh - класична бавовняна пряжа середньої товщини, виготовлена на італійських фабриках з високоякісної сировини. Колірна гама багата як яскравою палітрою, так і спокійною пастельній гамою..

130 грн

Пряжа пройшла спеціальну обробку для полегшення і об'ємності. В результаті вийшла легка і економна пряжа ggh Cumba. Шерсть і альпака в складі роблять речі теплими.42% шерсть, 28% альпака, 30% поліакри..

218 грн

Шкарпеткова пряжа традиційного складу і довжини, але в меланжевих кольорах - це пряжа ggh Elb Sox - 4 flow - color (Ельба сокс колор). Так як для 1 пари шкарпеток 48 розміру достатньо 100 грам, тому в..

97 грн

ggh Elb Sox - 4 Uni - це шкарпеткова пряжа з традиційним складом. Шерсть для зігріву (75%), поліамід (25%) для міцності. Традиційні параметри моточка - в 50 г 240 м.Поради майстра: в інтернеті можна з..

290 грн

Шкарпеткова пряжа, навіщо вона? Шкарпетки можна в'язати з залишків, з тієї пряжі, яку не шкода. Розпустити стару кофтину і нав'язати шкарпеток для всієї родини. Додати капронову ниточку і таким чином ..

120 грн

50% шерсть, 50% акріл, 50м / 50г - чотири рази по 50 і буде пряжа ggh Husky. Товста зимова пряжа Husky. В'язати з неї швидко і легко. Рада майстра: Крутка ниточки практично відсутня. Вона красиво..

Показано з 1 по 9 із 23 (всього 3 сторінок)

Ggh Garn Großhandel Hamburg - це велика торгова компанія, що спеціалізується на продажі пряжі для ручного в'язання. Свої замовлення на виробництво шерстяної пряжі вона розміщує на кращих фабриках Італії, бавовну роблять в Італії, Болгарії та Румунії, альпака приходить з Перу. До того ж уже багато років компанія ggh випускає журнал трикотажної моди Rebecca.

Компанія ggh (гі-гі-ха) продає пряжу тільки з якісної сировини. Пряжу ggh робить з:

Schurwolle - чиста натуральна шерсть.

Merinowolle - шерсть мериноса, породи овець, яка відрізняється тонкою шерстю. Мериносів в основному розводять у районах з важкими кліматичними умовами і як наслідок тварини мають дуже теплу шерсть.

Alpaca - шерсть альпака, тварини, яку головним чином розводять у високогірних районах Південної Америки. Завдяки суворого клімату шерсть альпака густа, тонка і дуже тепла.

KidMohair - шерсть ангорських козенят, стрижених вперше. Це особливо м'яка і тоненька пряжа для створення ажурних, легких виробів.

Seide - шовк, особливо цінний матеріал, отриманий промисло з волокон шовкопряда. Так як матеріал дорогий, то його частка в складі пряжі не перевищує 30%.

Baumwolle - бавовна, дуже м'яка, що не мерсеризується. Бавовна ggh ідеально підходити для в'язання спицями одягу на всі сезони.

Leinen - льон, самий екологічно чистий компонент будь пряжі, так як ця рослина при вирощуванні не вимагає багато хімії. У в'язаних речах льон від ggh виглядає натурально багато.

ggh - це гарантія якості, постійне оновлення асортименту, не тільки підтримка модних тенденцій, але і їх створення.

В інтернет-магазині Вдала пряжа завжди великий вибір пряжі ggh на складі, а також можна замовити вподобану на німецькому сайті www.rebecca-online.de. Якщо є питання - пишіть, телефонуйте. Вибирайте якість і будьте завжди в тренді!

На кожній сторінці пряжі ggh в нижній частині в розділі Рекомендовані товари можна знайти набори для в’язання саме для цієї пряжі!