Спиці

230 грн

Для тих, хто має свої улюблені розміри, і хто не хоче купувати набір спиць, є можливість купити окремо змінні спиці Addi. При цьому не забувайте купити до них кабель.Змінні спиці за якістю ідентичні к..

62 грн

Все кабеля для кругових спиць від KnitPro підходять для будь-яких зйомних спиць від KnitPro. За допомогою зйомних лісок і спиць Ви в будь-який момент з легкістю зможете створити потрібну довжину круго..

265 грн

Спиці Addi-Click Short (Kurz, укорочені) - це аналог кругових спиць супергладкіх біла бронза код 105-7 з довгою 40 і 50 см. Довжина знімних спиць Addi Click Short: від 3,5 до 4 - 8,5 см, від 4 , 5 до ..

280 грн

Спиці Addi-Click Lace-Long (подовжені) - це аналог спиць з подовженим кінчиком полірована латунь код 775-7. Довжина спиць 12,5 см. Не забудьте до них замовити кабель 60, 80 або 100 см.У таких спиць зо..

110 грн

Стальні носочні спиці Addi слугують в першу чергу для в'язання традиційних тонких носків і мають лінійку від номера 1,25 до 3,00.В інтернет-магазині Вдала пряжа є в наявності якісна пряжа для шкарпето..

150 грн

В інтернет-магазині Вдала пряжа маєте можливість купити змінні (зйомні) спиці Адді (Addi) і кабелі до них як поштучно 40, 50, 60, 80, 100 см так і набором (40, 50, 60, 80, 100 см). Для тих, хто м..

150 грн

В інтернет-магазині Вдала пряжа маєте можливість купити змінні (зйомні) спиці Адді (Addi) і кабелі до них як поштучно 60, 80, 100 см так і набором (40, 50, 60, 80, 100 см) або (60,80,100 см). Для..

645 грн

Для тих, хто має свої улюблені розміри, і хто не хоче купувати набір спиць, є можливість купити окремо змінні спиці Addi та набір кабелів до них. Набори фірма Адді пропонує 2-х видів: з лісками жовтог..

548 грн

Для тих, хто має свої улюблені розміри, і хто не хоче купувати набір спиць, є можливість купити окремо змінні спиці Addi та набір кабелів до них. Набори фірма Адді пропонує 2-х видів: з лісками жовтог..

Показано з 1 по 9 із 38 (всього 5 сторінок)

Як вибрати спиці?

Якщо Ви шукайте спиці, то перевірте себе по двох пунктах:

1. Якщо у Вас вже є спиці певного виробника, і вони по якихось причинах Вас не задовольняють, то міняйте виробника.

2. Якщо ж навпаки, у Вас вже є спиці, які Ви не випускаєте з рук, не міняйте марку, вибирайте з лінійки цього виробника.

Якщо Ви просто хочете спробувати щось інше, то дивіться п. 1.

Інше питання: вибирати спиці прямі або кругові? Якщо кругові, то стандартні або зйомні?

Все залежить від регулярності в'язання. Якщо Ви в'яжете по нужді, щоб заощадити сімейний бюджет, тоді рекомендую вибрати певний «улюблений» номер кругових спиць, наприклад, 5 і довжину ліски 80 см. Всю пряжу і вироби підбирайте під цей номер. Все це реально зробити, і в цьому випадку можна навіть купити Addi. Якщо Ви в'яжете небагато і це Ваше хобі, на яке Ви згодні витрачати гроші, тоді підбирайте спиці під обрану пряжу. У цьому випадку можете експериментувати з різними виробниками. Таким чином, у Вас з часом збереться колекція спиць і свої улюблені марки. Якщо ж Ви в'яжете багато, тоді повинні бути зйомні спиці. Вони економлять не тільки гроші на покупку різних номерів з різними довжинами лісок, але дуже зручні в роботі. Зручність визначається тим, що завжди можна, використовуючи заглушки, відкласти деталі на час і, використовуючи ті ж спиці, але інші ліски, почати новий проект, або почати нову деталь.

Прямі спиці в даний час втрачають популярність і хороші тільки на початковому етапі навчання. Також вони підійдуть тим в'язальниця, які не люблять супергладкіх поверхонь. Як правило, прямі спиці роблять спеціальним негладким покриттям.

Для в'язання шкарпеток і рукавичок за класикою використовують спеціальні шкарпеткові спиці. Але навіть вони вже поступаються місцем круговим спиць з довжиною лісок 120-150 см, або спеціальним спицям з дуже короткими лісками.

На що потрібно ще звернути увагу при виборі спиць? На покриття. Спиці повинні бути гладкими, полірованими, без «зазюбрин», особливо місця переходу спиці-ліска.

Матеріали, використовувані при виготовленні спиць, можна розділити на металеві та дерев'яні. Що вибрати - виключно справа смаку і гаманця. Якщо зовсім коротко, то різниця між ними в тому, що металеві практичні, але стукають, дерев'яні специфічні, але не стукають.

Великий вибір тільки якісних спиць представлений в інтернет-магазині Вдала пряжа!