Приємні дрібниці

84 грн

Калібратор Адді має красиву форму у вигляді серця для визначення номерів спиць діаметром від 1,5 мм до 15 мм...

Addi щітка для мохеру

114 грн

114 грн

Останнім часом, та й у попередні періоди, дуже популярною залишається мохерова ниточка. Для догляду за виробами необхідно мати щітку для мохеру.Купіть щітку Адді і ваші мохерові рещі завжди будуть як ..

147 грн

Набір голок для зшивання в'язаного полотна з великими вушками і тупими кінчиками від японського виробника Clover складається з 3-х голок з номерами 13,17,20 - довжиною 85 мм, 105 мм, 125 мм відповідно..

82 грн

Голки використовуються для зшивання в'язаного полотна. Набір складається з 3-х голок довжиною 9,4 см, 8,2 см, 7,0 см. Внутрішні розміри вушка 3 мм х 18 мм, 2 мм х 15 мм, 2 мм х 12 мм відповідно.Вигото..

130 грн

Великі замкові маркери петель дуже зручні в роботі, так як підходять для спиць до №12 включно...

5 грн

Голки для трикотажних полотен із заокругленим вістрям №5-9.Продаються по 1 шт. У коментарі до замовлення вкажіть, будь ласка, бажаний номер голки...

97 грн

Корпус електронного лічильники рядів Addi виготовлено із пласмаси, надівається на зручний для Вас палець (або вказівний, або середній) і стає одним із самих необхідних і практичних аксесуарів для в'яз..

62 грн

Всі кабеля для кругових спиць від KnitPro підходять для будь-яких зйомних спиць від KnitPro. За допомогою зйомних лісок і спиць Ви в будь-який момент з легкістю зможете створити потрібну довжину круго..

193 грн

Зверніть увагу, що маркери петель Addi Сердечко 6 шт підходять для спиць до №5 включно. Вони маленькі, милі. І процесі в'язання з ними буде завжди приємніше і зручніше...

Показано з 1 по 9 із 25 (всього 3 сторінок)

Скільки всього є приємного для в'язальниць!

Розберемо по поличках, які дрібниці повинні бути у в'язальниці і для чого вони служать.

Про маркери чули всі. Багато замінюють їх простими англійськими шпильками, канцелярськими скріпками, металевими кільцями або просто контрастною пряжею. Все це допустимо. Але якщо хочеться краси і зручності у всьому, то виробники пропонують багато варіантів маркерів. Їх можна розділити на два типи: роз'ємні та нероз'ємні. Нероз'ємні маркери завжди знаходяться на робочому ряду, тому повинні вільно ковзати по спиці. Перед покупкою таких маркерів потрібно уточнювати діаметр, і до якого номера спиць вони використовуються. Роз'ємні маркери надягають не на інструмент, а на петлі. Вони більш функціональні. Як правило, мають замковий механізм і їх можна використовувати як нероз'ємні.

Вимірювачі діаметру спиць дуже потрібні тим майстриням, що вже мають цілу колекцію спиць. Навіть якщо на кабелі спиць вказано номер. Щоб його прочитати, потрібна лупа. Тому вже краще мати вимірювач. Звертаю Вашу увагу, що є ще така дрібниця, як лічильна рамка. Її пряме призначення - це допомогти виміряти щільність в'язання на контрольному зразку, але зазвичай по рамці розміщують і отвори для визначення розміру спиць.

А тепер згадаємо, скільки разів в процесі в'язання нам доводилося перераховувати провязани ряди. Адже потрібно вчасно визначити, чи достатньо в'язати по прямій, чи треба вже починати пройму. Лічильники рядів придумали для того, щоб не втрачати час на постійний перерахунок. Пров'язали рядок, повернули коліщатко. І кожен раз знаєте кількість пров’язаних рядів.

Наконечники для спиць роблять в основному для змінних. У будь-який момент можна зняти спиці з кабеля і замість них залишити наконечники. Таким чином, в'язане полотно, або деталь в'язання можна відкласти і в'язати інший виріб, або іншу деталь.

Всі ці приємні дрібниці для в'язання можна купити в нашому інтернет-магазині Вдала пряжа!