топи, жилети, туніки, пончо

600 грн

Ця модель для власниць пишного бюста. Якщо ви з цього розряду щасливчиків і вмієnt в'язати, то сміливо беріться за проект. Проста в роботі безрукавка в'яжеться однією деталлю від низу по колу до рівня..

945 грн

Якщо маєте дочку-лапочку, то у Вас є можливість зв’язати в дуеті жакет Luana для себе і пончо Luanina для доці. Простота виконання і російськомовна інструкція, яка входить в комплект набору для в’язан..

1 170 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання Ошатна туніка для пряжі Kid ggh виберіть потрібний розмір і бажаний колір пряжі. Всі ціни розраховані для потрібної кількості пряжі для певного розміру...

210 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання Пляжний топ для пряжі Cottina ggh виберіть потрібний розмір і бажаний колір пряжі. Всі ціни розраховані для потрібної кількості пряжі для певного розмір..

2 400 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання пончо з рукавами регланом для пряжі Lacy ggh виберіть потрібний розмір і бажані кольори пряжі. Всі ціни розраховані для необхідної кількості пряжі обран..

720 грн

В'язати товстої пряжею одне задоволення! Модний топ за вечір - це реальність! Наприклад, топ від дизайнерів Rebecca, опублікований в № 72 модель 31. В'яжеться патентним візерунком. Особливу увагу необ..

525 грн

Топ з рюшами як звучить, так і виглядає, грайливо, молодіжно. Пряжа Reva ggh має джинсовий ефект, тому вироби з неї підійдуть як для святкових заходів, так і для повсякденних турбот. Рюші для моделі н..

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)