кардиган, пальто, жакет, кофта

1 680 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання Вільний смугастий кардиган для пряжі Tavira ggh виберіть потрібний розмір і бажаний колір пряжі. Всі ціни розраховані для необхідної кількості пряжі обр..

3 315 грн

Кардиган для жінок з мохеру завжди дуже ефектний, легкий і теплий.Модель зв'язана спицями лицьовою гладдю окремими деталями знизу до верху, декорована смугами різних кольорів і планками платочною в'яз..

1 365 грн

Чи готові ви до весняно-літніх прогулянок по набережній свого міста? Я думаю, що так. Але як приємно це буде робити у обновці. Журнал Rebecca в своєму весняному 81 номері пропонує жакет з пряжі ggh Ta..

1 276 грн

 Для оформлення замовлення на набір для в'язання Жакет з діагональними косами для пряжі Linova ggh виберіть потрібний розмір і бажаний колір пряжі. Всі ціни розраховані для потрібної кількості пр..

1 080 грн

Оригінальний жакет зв'язаний оригінальної пряжею Reva ggh. Пряжа бавовняна, але завдяки добавці спеціально перероблених волокон, пряжа має джинсовий ефектом. Капюшон в'яжеться продовженням полочок і с..

1 320 грн

Теплий, ніжний, жіночий – це все про жакет від Rebecca, опублікований у 80-му номері. Основою жакета є приємні кольори пряжі і норвезький візерунок. Жакет без гудзиків, та завдяки вільному крою він не..

2 340 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання Жакет з рукавами реглан для пряжі Kid ggh виберіть потрібний розмір і бажаний колір пряжі. Всі ціни розраховані для необхідної кількості пряжі обраного ..

960 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання Жакет зв'язаний в поперечному напрямку для пряжі Cumba ggh виберіть потрібний розмір і бажаний колір пряжі. Всі ціни розраховані для необхідної кількост..

1 080 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання Жакет с шальовим воротніком для пряжі Cumba ggh виберіть потрібний розмір і бажаний колір пряжі. Всі ціни розраховані для необхідної кількості пряжі обр..

Показано з 1 по 9 із 19 (всього 3 сторінок)