джемпер, сверт, пуловер

774 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання "Хутровий" літний джемпер для пряжі Bellina ggh виберіть потрібний розмір і бажані кольори пряжі. Всі ціни розраховані для необхідної кількості пряжі об..

840 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання Ажурний подовжений джемпер для пряжі ggh REVA виберіть потрібний розмір і бажаний колір пряжі. Всі ціни розраховані для необхідної кількості пряжі обран..

1 755 грн

Щоб купити набір для в'язання Райдужний джемпер для пряжі KidSeda ggh, виберіть потрібний розмір і бажані кольори пряжі.На світлині:- основний колір пряжі KID - світло-блакитний код 120,- додатковий к..

1 785 грн

Чтобы купить набор для вязания Радужный пуловер для пряжи KidSeda ggh, выберите нужный размер и желаемый цвет пряжи. Все цены рассчитаны для необходимого количества пряжи выбранного размера. Также пер..

960 грн

Сітчастий патент, полупатент, платочная в'язка і якісна пряжа Lacy ggh - все це достатні чинники для створення дуже ніжного і ефектного пуловера. Узори змінюються в певній послідовності, не перевантаж..

840 грн

Джемпер в полоску для пряжи Cumba ggh очень прост в исполнении, смотрится непринуждённо и модно. Эта модель напечатана в немецком журнале трикотажной моды REBECCA №75, модель 12. Пряжа Cumba ggh ..

945 грн

Джемпер в полоску з короткими рукавами для пряжі Tavira ggh буде доречний для літніх прогулянок прохолодними вечорами, або під піджак у будь-яку пору року. Джемпер в'яжеться спочатку окремими час..

2 145 грн

Багато кольорыв тонкої мохерової пряжі і класична форма джемпера - не нудний результат. Рукава трохи розширені - це зараз модно. Горловина оброблена 4-ма круговими рядами: 1 лицьові петлі і 3 ряди вив..

1 470 грн

Печворк ніколи не вийде з моди. Кожен модельєр так чи інакше до нього повертається. Не виключення, дизайнери Rebecca. Взявши приємні літні відтінки пряжі Tavira ggh, спроектували і зв’язали ніжний вес..

Показано з 1 по 9 із 75 (всього 9 сторінок)