весна, літо, осінь

774 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання "Хутровий" літний джемпер для пряжі Bellina ggh виберіть потрібний розмір і бажані кольори пряжі. Всі ціни розраховані для необхідної кількості пряжі об..

840 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання Ажурний подовжений джемпер для пряжі ggh REVA виберіть потрібний розмір і бажаний колір пряжі. Всі ціни розраховані для необхідної кількості пряжі обран..

1 755 грн

Щоб купити набір для в'язання Райдужний джемпер для пряжі KidSeda ggh, виберіть потрібний розмір і бажані кольори пряжі.На світлині:- основний колір пряжі KID - світло-блакитний код 120,- додатковий к..

600 грн

Ця модель для власниць пишного бюста. Якщо ви з цього розряду щасливчиків і вмієnt в'язати, то сміливо беріться за проект. Проста в роботі безрукавка в'яжеться однією деталлю від низу по колу до рівня..

945 грн

Джемпер в полоску з короткими рукавами для пряжі Tavira ggh буде доречний для літніх прогулянок прохолодними вечорами, або під піджак у будь-яку пору року. Джемпер в'яжеться спочатку окремими час..

1 470 грн

Печворк ніколи не вийде з моди. Кожен модельєр так чи інакше до нього повертається. Не виключення, дизайнери Rebecca. Взявши приємні літні відтінки пряжі Tavira ggh, спроектували і зв’язали ніжний вес..

945 грн

Двоколірний патентний узор - це завжди ефектно! І не так складно, як здається на перший погляд. Головне освоїти патент, а кольоровий патент - це тільки його рызновид, техніка залишається та ж.Особливі..

1 276 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання Джемпер з ажурною вставкою для пряжі LINOVA ggh  виберіть потрібний розмір і бажаний колір пряжі. Всі ціни розраховані для необхідної кількості пря..

1 015 грн

Для того, щоб цей проект став вдалим, зробіть правильний розрахунок щільності в'язання. Джемпер в'яжеться однією деталлю, починаючи знизу переду, додаючи петлі для цельнокроенного рукава і переходячи ..

Показано з 1 по 9 із 45 (всього 5 сторінок)