осінь, зима, весна

1 785 грн

Чтобы купить набор для вязания Радужный пуловер для пряжи KidSeda ggh, выберите нужный размер и желаемый цвет пряжи. Все цены рассчитаны для необходимого количества пряжи выбранного размера. Также пер..

960 грн

Сітчастий патент, полупатент, платочная в'язка і якісна пряжа Lacy ggh - все це достатні чинники для створення дуже ніжного і ефектного пуловера. Узори змінюються в певній послідовності, не перевантаж..

840 грн

Джемпер в полоску для пряжи Cumba ggh очень прост в исполнении, смотрится непринуждённо и модно. Эта модель напечатана в немецком журнале трикотажной моды REBECCA №75, модель 12. Пряжа Cumba ggh ..

2 145 грн

Багато кольорыв тонкої мохерової пряжі і класична форма джемпера - не нудний результат. Рукава трохи розширені - це зараз модно. Горловина оброблена 4-ма круговими рядами: 1 лицьові петлі і 3 ряди вив..

1 160 грн

Для підлітків так мало моделей в інтернеті. В основному в'язальниці зменшують моделі для дорослих. Але у незрілої молоді свої вимоги. Для свого сина-підлітка зв'язала простий джемпер прямого крою, без..

1 440 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання Джемпер з круглою кокеткою для пряжі Sportlife ggh виберіть потрібний розмір і бажаний колір пряжі. Всі ціни розраховані для необхідної кількості пряжі ..

1 170 грн

Кольорова феєрія ніжності і тепла – джемпер від Rebecca із осіннього номера 80. Він зв’язаний пряжею Kid ggh ниткою в 2 складення і п’ятьма кольорами. На фото:- основний колір коралово-рожевий код 116..

1 650 грн

Дуже ніжний і жіночний джемпер для пряжі Baby Alpaka Fino ggh. Сама пряжа - просто досконалість. Якісно зроблена з найніжнішої вовни немовлят альпаки, вона абсолютно не кусається, зігріває навіть при ..

1 560 грн

Для оформления заказа на набор для вязания Джемпер с рукавами "летучая мышь" для пряжи Kid ggh выберите нужный размер и желаемый цвет пряжи. Все цены рассчитаны для нужного количества пряжи для опреде..

Показано з 1 по 9 із 51 (всього 6 сторінок)