цілий рік

1 680 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання Вільний смугастий кардиган для пряжі Tavira ggh виберіть потрібний розмір і бажаний колір пряжі. Всі ціни розраховані для необхідної кількості пряжі обр..

1 450 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання Джемпер з вирізом на спині для пряжі Volante ggh виберіть потрібний розмір і бажаний колір пряжі. Всі ціни розраховані для необхідної кількості пряжі об..

960 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання Жакет зв'язаний в поперечному напрямку для пряжі Cumba ggh виберіть потрібний розмір і бажаний колір пряжі. Всі ціни розраховані для необхідної кількост..

1 920 грн

Елегантний кардиган молочного кольору буде в нагоді цілий рік. Виконаний з шерсті, він завжди зігріє. Пряжа Wollywasch в міру тоненька (125м/50г), що зробить кардиган негроміздким, жіночим.Кардиган до..

1 305 грн

Повсякденний джемпер з малюнком, що імітує цегляну кладку, привідкриє живіт. Що ж дарма на фітнес ходите! Він зв’язаний узором, у якому певна кількість петель не пров’язується, тому ви працюєте лише з..

420 грн

Ggh-Garn TAVIRA: 100% бавовна (80м / 50гр)Розмір: ширина - 37,5см, висота - 37 см.Вам буде потрібно: Ggh-Garn TAVIRA, для моделі 15 по 100гр коралового кольору №31 і жовтого №9; для моделі 26: 100гр т..

1 470 грн

Кардиган сільського стилю буде незамінним для сімейних пікніків, колективних вилазки на природу, починаючи з перших теплих весняних днів і закінчуючи морозними осінніми ранками. Простий традиційний кр..

1 170 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання Ошатна туніка для пряжі Kid ggh виберіть потрібний розмір і бажаний колір пряжі. Всі ціни розраховані для потрібної кількості пряжі для певного розміру...

1 740 грн

Завдяки широкій планці горловини ви можете надягати спортивний пуловер як приспускаючи з плечей, так і трохи покривши плечі. Це надає класичному коледжівському стилю сучасності. На відміну від стилю 9..

Показано з 1 по 9 із 15 (всього 2 сторінок)