чоловікам

1 740 грн

Для оформлення замовлення на набір для в'язання Пуловер зі структурним узором "два в одному" для пряжі Volante ggh виберіть потрібний розмір і бажаний колір пряжі. Всі ціни розраховані для необхідної ..

1 050 грн

Дизайнери трикотажної моди не часто радують нас чоловічими моделями. Напевно, через те, що консерватизм чоловічого одягу не дає волю фантазії. Але іноді на сторінках модних журналів можна зустріти вир..

3 300 грн

Всі моделі Rebecca прості за кроєм, без складних узорів. Головне у них пряжа. Мені це дуже імпонує. Якщо пряжа висококласна, то вона повинна бути головною в моделі. Нема чого вигадувати колесо. Швиден..

1 392 грн

Особисто я люблю в’язати чоловічі джемпери. Вони не потребують складних узорів, і самий простіший крой прекрасно сидить на чоловічій фігурі. Є лише одна обов’язкова умова – гарна пряжа. Чоловічий вирі..

1 740 грн

Чоловічий джемпер Гарвард – це стриманий спортивний стиль без зайвих деталей. Гармонійно підібрані кольори з горизонтальними лініями дадуть змогу підкреслити переваги чоловічої фігури.Крій джемпера на..

1 508 грн

В'язати для чоловіків вдвічі приємніше: і собою задоволена, і на чоловіка радісно дивитися. Також компліментів отримаєте вдвічі більше. А ось в'язати для чоловіків легше. Фасони стандартні, викрійки т..

2 030 грн

Повсякденний чоловічий джемпер прямого крою від дизайнерів журналу Rebecca.Структурний малюнок виконаний простою зміною лицьової та виворотньої петель згідно схеми. В результаті на пуловері отримаємо ..

1 470 грн

Готуємося до весни. Чоловічий джемпер з рукавами реглан, які в“яжуться одним полотном з передом і спинкою выд рывня пройми буде вкрай необхідним у період від весни до осені. Та й взимку, якщо вона буд..

1 800 грн

Зима без теплого джемпера? Ні в якому разі! Цей чоловічий джемпер зв'язаний з чистою virgin вовняної пряжі SPORTLIFE. В інтернет-магазині Вдала пряжа її можна купити в 13-ти красивих кольорах. Джемпер..

Показано з 1 по 9 із 16 (всього 2 сторінок)