дітям

1 160 грн

Для підлітків так мало моделей в інтернеті. В основному в'язальниці зменшують моделі для дорослих. Але у незрілої молоді свої вимоги. Для свого сина-підлітка зв'язала простий джемпер прямого крою, без..

945 грн

Якщо маєте дочку-лапочку, то у Вас є можливість зв’язати в дуеті жакет Luana для себе і пончо Luanina для доці. Простота виконання і російськомовна інструкція, яка входить в комплект набору для в’язан..

150 грн

Шапку, яка буде тепла, ніжна, легка, майже невагома, приємною до тіла немовляти, можна зв’язати з Como Lamana. Все краще для наших діток.Розмір: для немовлят 3-6 місяців, обхват голови 40-44 см.Матері..

Дитячий светр Lauriella

760 грн

760 грн

В’язання для дітей у в’язальниць-мам стоїть на першому місці. В’язати для доці-крихітки завжди приємно. Особливо, коли усвідомлюєш, що це буде не завжди. Діти виростають, те не надіну, те не подобаєть..

150 грн

Для діток завжди хочеться всього тільки найкращого. Найкращою пряжею для діток давно вже визнана Como від Lamana. Тепла, гіпоалергенна, не кусюча, легка – що ще потрібно для ніжної шкіри вашого малюка..

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)